Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z Maćkiem Kurzajewskim. Tak integruje się z członkami jej rodziny
Michał Fitz
Michał Fitz 13.11.2022 18:08

Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z Maćkiem Kurzajewskim. Tak integruje się z członkami jej rodziny

Kasia Cichopek
Pawel Wodzynski/East News

Kasia Cichopek pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych, że była na kursie nurkowania. Na materiałach, które w pierwszej chwili opublikowała, było widać tylko ją i instruktora. Gdzie wówczas był jej partner, Maciej Kurzajewski?

Aktorka później musiała tę sprawę wyjaśniać, bo jej fani tłumnie się o to dopytywali. By nie było wątpliwości, pokazała zdjęcia, na których widać, jak wtedy spędzał czas.

Kasia Cichopek nurkowała, a gdzie był Maciej Kurzajewski?

Jak się okazało, życiowy i zawodowy partner aktorki był na kursie razem z nią. Artystka udostępniła w swojej instagramowej relacji fotografię, na której widać, jak dziennikarz również znajduje się w przeszklonym zbiorniku. Wygląda na takiego, który czuje się pod wodą bardzo pewnie.

Na tyle, że był w stanie nieco dokazywać z dziećmi, które przyszły wraz z nimi. Te musiały się jednak znaleźć po drugiej stronie szyby. Widocznie były jeszcze zbyt małe, by nurkować z dorosłymi.

Na pewno odpowiednio duży jest już za to Adam, syn Kasi Cichopek. Ta wyjawiła bowiem, że uczyła się nurkowania właśnie dla niego, bo ten bardzo chciałby zwiedzać podwodny świat wraz z nią. Możemy być więc niemal pewni, że przy okazji najbliższych, egzotycznych wakacji aktorki do tej dojdzie.

Z kim Kasia Cichopek poszła nurkować?

Kasia zaznaczyła w mediach społecznościowych, że lekcje nurkowania wiązały się w jej przypadku z wyjściem daleko poza strefę komfortu. By więc czuć się w miarę pewnie w nowej sytuacji, potrzebowała wsparcia. To zapewnił jej nie tylko Maciej Kurzajewski.

Jak widać po opublikowanych przez nią materiałach, w wodzie wraz z nią był także jej brat, Jacek. Ten jest dla niej ogromnym wsparciem, o czym Cichopek niejednokrotnie już wspominała.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi