Od momentu rozstania, Kasia Cichopek nieustannie znajduje się pod czujnym okiem mediów. Ostatnio gwiazdę zauważono w pozornie zwyczajnej, codziennej sytuacji, jednak uwagę przykuł jej niezwykły towarzysz. Podczas wspólnego powrotu z zakupów nie pozwolił, aby kobieta sama dźwigała torby.

Od momentu rozstania Kasia Cichopek i Marcin Hakiel starają się nie wchodzić sobie w drogę. Jednak obecne życie obojga nieustannie budzi zainteresowanie mediów. Wielu fanów zadaje sobie pytanie, kiedy i z kim byli partnerzy ułożą sobie ponownie życie. Na razie jednak nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się zmienić.

Myśli tancerza wydają się pochłonięte przez samorozwój i opiekę nad dziećmi. Z kolei w przypadku jego żony wiele mówiło się o romansie z Maciejem Kurzajewskim, jednak ani aktorka, ani prezenter nie potwierdzili tych plotek, a gwiazda także zajęła się rodziną i karierą.

Kasia Cichopek przyłapana z młodym dżentelmenem. Razem wracali z zakupów

Mimo rozwodu i ostatnich afer wydaje się, że Kasia Cichopek odzyskała stabilizację i równowagę. Gwiazda wróciła na plan „M jak miłość”, prowadzi „Pytanie na śniadanie”, a wolne chwile i weekendy stara się spędzać z najbliższymi. Ostatnio gwiazda została przyłapana, kiedy wracała z zakupów. Nie była sama.

Towarzyszył jej młody mężczyzna, bez wątpienia prawdziwy dżentelmen. Młodzieniec szedł u boku aktorki, niosąc siatki. Jak informuje „Super Express” był to nie kto inny, jak 13-letni syn pary, Adam. Gwiazda wydawała się być w dobrym humorze, i nic dziwnego — z pewnością na myśl o pierworodnym rozpiera ją duma.

Byli partnerzy niejednokrotnie podkreślali, że starają się wychowywać potomstwo na podstawie cennych wartości, jak miłość, szczerość i szacunek.

– Chcielibyśmy dać swoim dzieciom dużo bezpieczeństwa i dużo miłości. Często rozmawiamy o uczuciach i się ich nie krępujemy, nie wstydzimy – mówiła Kasia Cichopek w rozmowie z tabloidem.

Wiemy też, że rodzice nie wahają się rozmawiać z młodymi o ostatnich wydarzeniach. Zapytany o to Marcin Hakiel podkreślił, że „dzieci czują i rozumieją więcej, niż dorosłym się wydaje”

Rozmawiać trzeba zawsze – stwierdził.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl