Nie tak dawno temu media obiegły doniesienia, jakoby Kasia Cichopek miała dołączyć do grona jurorów w programie „You Can Dance. New Generation”. Tymczasem kompetencje aktorki skomentowała była gwiazda TVP. Nie obyło się bez gorzkich słów.

Mimo wyjątkowo trudnego i momentami wręc nieprzyjemnego okresu w życiu, wszystko wskazuje na to, że kariera Kasi Cichopek przeżywa prawdziwy renesans. Po tym, jak gwiazda ogłosiła, że po 14 latach małżeństwa rozwodzi się z Marcinem Hakielem, spadł na nią zarówno grad hejtu, jak i emocjonujących wyznań.

Już od 2020 roku łączy karierę prezenterki w „Pytaniu na śniadanie” z pracą na planie „M jak miłość”. W ostatnim czasie otrzymała zaś bardzo poważną propozycję, na którą przystała — wraz z Maciejem Kurzajewskim została współprowadzącą Festiwalu w Opolu. Potwierdziła też, że otrzymała własny program: „Opreacja aranżacja”. Najnowsze doniesienia głoszą, że to nie koniec atrakcyjnych ofert.

Kasia Cichopek podsumowana przez byłą gwiazdę TVP. Nie obyło się bez goryczy

W ostatnim czasie w mediach huczało od plotek na temat zaangażowania gwiazdy „M jak miłość” do programu „You Can Dance. Nowa Generacja”. Po pierwszym sezonie wiadomo już, że skład jury ulegnie zmianie, a jedynym autorytetem w dziedzinie tańca zostanie Agustin Egurrola. Czy Kasia Cichopek dołączy do składu?

Aktorka nie ukrywa, że udział w show związanym z jej wielką pasją były dla niej spełnieniem marzeń. Tymczasem jej kompetencje skomentowała… była jurorka programu, Klaudia Antos. W rozmowie z „Pudelkiem” tancerka i choreografka nie wydawała się przekonana co do doświadczenia potencjalnej następczyni.

– Ciężko mi powiedzieć, czy Kasia Cichopek jest dobrym wyborem. Nie znam jej ani prywatnie, ani osobiście. Nigdy nie miałam okazji jej poznać jako pedagoga od tańca, jako osoby, która ma kontakt z dzieciakami lub też pod względem typowej wiedzy tanecznej, co powinno być najważniejsze w tym programie – stwierdziła.

Jednocześnie była gwiazda TVP gorzko podsumowała współpracę ze stacją. Nie powstrzymywała się od krytyki.

Nie mam i nigdy nie miałam kontraktu z TVP […] To była dosyć długa, ale potrzebna walka dla mnie samej. Chciałam postawić swoją kropkę nad i. Nie dać się stłamsić. Może to był problem, że nie można było mnie rzucić w kącik i powiedzieć, co mam robić – zdradziła.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska o postawie Marty Manowskiej po śmierci Krzysztofa Pachuckiego z „Rolnik szuka żony”
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

Źródło: Pomponik, Pudelek

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl