Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek szturmem podbija TVP. Teraz pojawi się w „Jaka to melodia?” i to w nie byle jakim wydaniu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 03.09.2022 21:45

Kasia Cichopek szturmem podbija TVP. Teraz pojawi się w „Jaka to melodia?” i to w nie byle jakim wydaniu

Jaka to melodia
fot. TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek kontynuuje podbój TVP. Na co dzień pracuje na planach „M jak miłość” i „Pytania na śniadanie”, niedawno otrzymała własny program, a jej kariera w ostatnich miesiącach rozwija się w błyskawicznym tempie. Teraz pojawiła się w kolejnym show. Fani gwiazdy już wkrótce zobaczą ją w „Jaka to melodia?”.  

Katarzyna Cichopek nie zwalnia tempa. Jej nazwisko coraz częściej pojawia się w nagłówkach, i to nie tylko przez medialny rozwód z Marcinem Hakielem. W częstotliwości pojawiania się na ekranie przebija nawet Małgorzatę Tomaszewską, czy Idę Nowakowską, co zdaniem wielu stawia ją na pozycji pierwszej twarzy TVP.

Dopiero co otrzymała własny program, a „Akcja aranżacja” już zagościła na antenie i doczekała się pierwszych widzów. Wkrótce fani zobaczą gwiazdę „M jak miłość” w kultowym, muzycznym show „Jaka to melodia”. Zdjęcia z planu obiegły media.

Cichopek na planie „Jaka to melodia?”. To będzie gratka dla fanów aktorki

W sieci właśnie pojawiły się zaskakujące fotografie. Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora, i oczywiście Kasia Cichopek pozowali do zdjęć na planie programu „Jaka to melodia”. Trójka gospodarzy „Pytania na śniadanie” zagościła w byłym królestwie Roberta Janowskiego, aby zawalczyć o główną nagrodę.

Nagrano wyjątkowy, charytatywny odcinek z udziałem gwiazd TVP — naprzeciw obsady lubianej śniadaniówki stanęli aktorzy z serialu „Klan” – Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Kaja Paschalska.

Drużyna prezenterów dokonała nawet pewnego rodzaju stylistycznego matchu — zarówno partnerka Kurzajewskiego, jak i jej koleżanka postawiły na klasyczne i zawsze zdające egzamin połączenie — białą bluzkę i buty oraz dżinsowy dół. Sikora zaś dopasował się do pań, wybierając uniwersalną, czarną koszulę.

Kasia będzie mogła skorzystać ze swojego doświadczenia — już dwa lata temu miała okazję wystąpić w innym, specjalnym odcinku „Jaka to melodia”, u boku przyjaciół z planu „M jak miłość” – braci Mroczek oraz Teresy Lipowskiej. Gwiazda doszła do finału, po czym, zachęcana przez drużynę i prowadzącego Rafała Brzozowskiego odgadła wszystkie 7 utworów.

Całą wygraną — w sumie 13 950 zł przeznaczono na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Jesteśmy ciekawi, jak tym razem poradzi sobie aktorka.

Jaka to melodia
Jaka to melodia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przyłapani przez fotoreporterów. Gwiazdy znów widziane były razem
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Źródło: Jastrząb Post