Kasia Cichopek udostępniła na Instagramie wyjątkowe zdjęcia i nagrania, a także zdradziła, że właśnie znalazła się w swoim żywiole. Gwiazda utonęła w barwnych kwiatach, w których mogła do woli przebierać i wybierać. Sama także prezentowała się kwieciście. 

Kasia Cichopek jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd w mediach, i choć na co dzień otrzymuje zarówno sympatyczne, jak i nieprzychylne komentarze, wciąż chętnie dzieli się z fanami swoim życiem poza ekranem.

Gwiazda słynie z tego, że zawsze, niezależnie od sytuacji stara się zachowywać uśmiech i promieniować pozytywną energią. Tym razem jednak nie ma wątpliwości, że znalazła się w prawdziwym raju. 

Kasia Cichopek niemal zniknęła w morzu kwiatów. Zdradziła fanom, jak się czuje

Wydaje się, że Kasia Cichopek od początku maja nabrała nowych sił i z jeszcze większym entuzjazmem dzieli się na Instagramie wycieczkami i wyjątkowymi momentami. Kilka dni temu gwiazda wraz z dziećmi odwiedziła Łazienki Królewskie, które zachwyciły ją rozkwitającą przyrodą. 

Być może poczuła się natchniona, a może, po prostu, sama z siebie zatęskniła za nowymi kolorami w swoim najbliższym otoczeniu, co wreszcie zaowocowało pobytem wśród straganów, wypełnionych różnobarwnymi kwiatami, wśród których mogła do woli przebierać i wybierać. 

Oglądając udostępnione przez aktorkę zdjęcia i nagrania niemal można poczuć odurzający zapach, który unosił się wokół niej. Ubrana w łososiową koszulę i białą spódnicę Kasia Cichopek sama dosłownie utonęła w tym morzu kolorów. Sama także przyznała, że w otoczeniu wspaniałych roślin czuje się wprost wspaniale.

– Jestem w swoim żywiole – zdradziła. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?