Katarzyna Cichopek wrzuciła na Instagram zdjęcie, które zaskoczyło wszystkich. Przyczyną jest mroczna stylizacja aktorki, cała utrzymana w czerni. A największą uwagę przyciągają buty celebrytki.

Katarzynę Cichopek znają wszyscy dzięki jej roli Kingi Zduńskiej w serialu „M jak miłość”. Wystąpiła też w takich produkcjach, jak „Tancerze” (2009), „Policjantki i policjanci” (2016).

Była gwiazdą 2. edycji programu „Taniec z gwiazdami”, a od września 2020 roku współprowadzi poranny program TVP2 „Pytanie na śniadanie”.

Cichopek na Instagramie w mrocznej, eleganckiej stylizacji

Na Instagramie profil Cichopek obserwuje aż 460 tysięcy osób. Aktorka często publikuje tam zdjęcia z planów filmowych albo dzieli się ciekawostkami z jej życia prywatnego. Tym razem pochwaliła się oszałamiającą kreacją.

Cichopek zazwyczaj pokazuje się w kreacjach w pastelowych, delikatnych odcieniach i delikatnym, zwiewnym kroju. Tym razem jej strój jest mroczny i z ostrym pazurem – stąd też duże zdziwienie, ale i entuzjazm jej fanów.

Aktorka pokazała się z całkiem nowej, nieznanej strony. Ma na sobie czarną, obcisłą sukienkę do kolan, z długimi rękawami i rozcięciem na udzie. Do tej kreacji założyła wiązane, czarne trapery do połowy łydki.

Wielbiciele gwiazdy byli zachwyceni jej nowym, niemal rockowym wcieleniem. Pod postem zaroiło się od komentarzy:

– Kasiu ten styl genialnie do Ciebie pasuje.
– No w takim wydaniu jeszcze Pani nie widziałam. HOT.
– Ale super buty. Skąd?

Pytań o buty aktorki było bardzo dużo – także dlatego, że ich krój bardzo przypomina te z kolekcji marki Prada, które kosztują niebagatelną kwotę 7 tysięcy złotych. Okazało się, że model, jaki ma na sobie Cichopek, kosztował dużo mniej, bo niecałe 220 złotych.

Jak się wam podoba mroczna stylizacja Kasi Cichopek?

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. TVN zawiesił Krzysztofa Skórzyńskiego