Kasia Cichopek podzieliła się osobistym wpisem z okazji dnia imienin. Wraz z wyznaniem historii swojego imienia pokazała urocze zdjęcie z ukochaną osobą. 

W listopadzie swoje święto przeżywają wszystkie Katarzyny, a wśród nich również aktorka i prezenterka „Pytanie na śniadanie”. W mediach społecznościowych podzieliła się uroczym zdjęciem z bliską osobą. Internauci ślą życzenia.

Kasia Cichopek zdradziła historię swojego imienia

Gwiazda TVP w wolnym czasie chętnie spędza czas z rodziną, przede wszystkim z dziećmi. Po rozwodzie z wieloletnim partnerem, Marcinem Hakielem, oboje zajmują się nimi naprzemiennie.

Kasia Cichopek chętnie odwiedza również swoich rodziców i babcię, choć przed mediami raczej skrywa szczegóły ich życia. Ostatnio wyznała jednak, że to właśnie po seniorce rodu odziedziczyła wyjątkowe imię.

Imię Katarzyna to moje najcenniejsze dziedzictwo, które dostałam od Babci — Kasi. Wraz z imieniem otrzymałam siłę, miłość do życia i szacunek do ludzi. Moja kochana Babcia w przyszłym roku skończy 100 lat. To, co przeżyła i jak podchodzi do świata, jest dla mnie źródłem ogromnej inspiracji i wielkiej mądrości — napisała w ostatnim poście.

Wraz z osobistym postem aktorka dodała również zdjęcie uścisku dłoni kobiet. Rzadko kiedy pokazuje szczegółowe fragmenty bliskich, jednak ten drobny gest obudził w internautach poczucie rodzinnego ciepła. W komentarzach słali życzenia dla jubilatek.

— Cudowna historia, samych wspaniałości dla Babci.

— Wszystkiego najlepszego dla ciebie i dużo zdrówka dla babci.

— Pięknego wieku Twoja babcia dożyła, dużo zdrowia dla niej.

— Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie i dla babci — życzono.

Kasia Cichopek świętuje ważne daty z bliskimi

Internauci nie pierwszy raz widzą, jak aktorka spędza czas z bliskimi osobami podczas istotnych wydarzeń. Jedno z takich dni wstrząsnęło całym internetem.

Mowa tu o 40. urodzinach Kasi Cichopek, które spędziła w Ziemi Świętej wraz z partnerem, Maciejem Kurzajewskim. To właśnie wtedy prezenterzy ujawnili przed światem swój związek, zaskakując media i internautów.

Obecnie już nie kryją uczuć, chętnie prezentując się przed obiektywem aparatów. Być może podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia obserwatorzy zobaczą kolejne rodzinne zdjęcie, tym razem w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Kasia Cichopek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
      2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
      3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi