Prezenterka telewizyjna, Kasia Cichopek, z okazji niezwykłego wydarzenia wyznała internautom, z kim uwielbia się spotykać. W takim towarzystwie aktorka, aż promienieje.

Kraków dziś i jutro staje się ogólnopolskim centrum edukacji zawodowej ze względu na organizowane w Tauron Arenie Targi Zawodowe 2022. Uczniowie szkół podstawowych mogą spotkać się z reprezentantami przeróżnych dziedzin, którzy pomogą im w wyborze przyszłej kariery.

Nad całym wydarzeniem opiekę medialną sprawują wysłannicy „Pytania na śniadanie”, a wśród nich Kasia Cichopek, która w ostatnich miesiącach jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Niesłychane kto towarzyszył prezenterce w tak pracowitym dniu. Uśmiech nie schodził jej z twarzy, a wspólnym zdjęciem podzieliła się nawet w mediach społecznościowych.

Kasia Cichopek wyznała co uwielbia w pracy

Prowadząca „Pytania na śniadanie” ostatnio wróciła ze świątecznej przerwy, którą spędziła z najbliższą rodziną na Malediwach. Relaksacyjny czas szybko skończył się dla kobiety, która od razu wróciła na plan porannego programu. Dziś widzowie Telewizji Polskiej mogli zobaczyć ulubienicę w relacji na żywo z krakowskich Targów Zawodów, które odbywają się na terenie Tauron Areny.

Kasia Cichopek oprócz wejść na żywo prowadzi również skrupulatną relację z wydarzenia w mediach społecznościowych. Niedawno udostępniła zdjęcie w towarzystwie współprowadzącego oraz polskiej piosenkarki, Natalii Nykiel. U boku Tomasza Wolnego i wokalistki uśmiech nie schodził z ust aktorki „M jak miłość”.

O miłym spotkaniu postanowiła napisać w poście pod pamiątkowym zdjęciem. Dla artystki przebywanie z ludźmi pasjonującymi się wykonywaną pracą jest niezwykle budujące.

To, co najbardziej kocham w mojej pracy, to możliwość spotykania zdolnych, mądrych, ambitnych, odważnych i ciekawych ludzi — napisała pod wspólną fotografią.

Kasia Cichopek ostatnio nie może odpędzić się od obowiązków związanych z pracą na planie serialu „M jak miłość” oraz porannego „Pytania na śniadanie”. W życiu prywatnym artystka również nie może pozwolić sobie na chwilę wytchnienia.

Ogłoszony kilka tygodniu temu rozpad długoletniego małżeństwa z Marcinem Hakielem nieustannie budzi medialne zainteresowanie. Ostatnie szczegóły zdradzone przez tancerza stawiają kobietę w niekomfortowej sytuacji, jednak próbuje ona radzić sobie nawet pod ciągłą presją.

Komunikuje się z wielbicielami przy pomocy mediów społecznościowych, by pokazać, że pomimo trudniejszego czasu potrafi z profesjonalizmem podejść do nałożonych obowiązków.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół