Kasia Cichopek regularnie zachwyca swoich fanów stylizacjami. Zwykle chwali się nimi na Instagramie, ale czasem po prostu pojawi się na jakimś wydarzeniu, tam eksponując swoją szałową kreację. Tak było na ostatnim Kongresie Zdrowia Kobiet.

Aktorka pojawiła się na nim w letniej, wesołej sukience znanej marki. Nie ma wątpliwości, że nie była to najtańsza z jej stylizacji.

Jak była ubrana Kasia Cichopek?

Co dokładnie miała na sobie aktorka? Założyła sukienkę w kwiatowe wzory na białej bazie, która miała specjalne nakładki z materiału w okolicach talii. Kreacja eksponowała dekolt Kasi, ale zachwycała również długimi, zakończonymi obszernymi mankietami rękawami. Całość wykończyła przezroczystymi szpilkami z efektowną, błyszczącą klamrą.

Co ciekawe, za sukienkę odpowiada polska marka La Mania, której właścicielką jest Joanna Przetakiewicz. Można więc przypuszczać, że nie była ona tania, ale o dziwo, nie okazała się też przesadnie droga. Ten konkretny model kosztuje bowiem 749 zł. Dużo droższe okazały się za to buty. Ich producentem jest Manolo Blahnik. Za taką parę trzeba zapłacić aż 4600 zł!

Kasia Cichopek nie raz udowadniała jednak, że potrafi się modnie ubrać za dużo mniejsze pieniądze. Współpracuje bowiem także z markami, które oferują produkty w bardziej przystępnych cenach. Często poleca je swoim obserwującym, przy okazji gwarantując kody rabatowe. Wówczas właśnie eksponuje dane ubrania na sobie samej.

Co ciekawe, choć nie ma wątpliwości, że takim działaniem aktorka pomaga swoim fankom ubierać się tanio, ale modnie, jest za to często krytykowana. Obserwujący czepiają się, że postów sponsorowanych jest zdecydowanie za dużo. Internauci już sprawili, że do aktorki przylgnęła łatka akwizytorki czy chodzącego billboardu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Źródło: Fakt.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl