Kluczowy mecz z Argentyną jeszcze się dobrze nie skończył, a Kasia Cichopek już zamieściła na Instagramie wymowną relację. Zamieściła jedno słowo, które dobitnie pokazało, co sądzi o reprezentacji Polski. 

Na tę rozgrywkę czekali nawet ci, którzy na co dzień niezbyt interesują się piłką nożną. Wieczorny mecz Polska — Argentyna miał rozstrzygnąć, czy nasi reprezentanci wyjdą z grupy i zagrają z Francją. Tuż po ostatnim gwizdku na Instagramie pojawiła się emocjonalna relacja.

Kasia Cichopek nie mogła się powstrzymać. Sekundy po meczu dała znać, jak ocenia biało-czerwonych

Część polskich gwiazd — czy też najbardziej wyrafinowani kibice show-biznesu nie mogli przepuścić okazji i już od kilku dni przebywają w Katarze, osobiście kibicując polskiej drużynie.

Oczywiście nie zabrakło także sław, które stanowczo sprzeciwiły się idei Mundialu w Katarze, szyderczo nazywając nawet tegoroczne mistrzostwa „igrzyskami śmierci”. Wśród nich znalazła się m.in. Kinga Rusin, wspierana na Instagramie przez Annę muchę, czy Sonię Bohosiewicz.

Dla wielu celebrytów jest to jednak świetna okazja, by oddać się świętowaniu — a dzisiejszego wieczoru było co świętować. Biało-czerwoni co prawda przegrali z Argentyną 2:0, jednak udało się im wyjść z grupy, co oznacza, że Polaków czekają kolejne, wielkie emocje. W szampański nastrój wpadła także Kasia Cichopek. 

Emisja meczu jeszcze nie dobiegła końca, jednak aktorka zareagowała błyskawicznie. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się relacja, a na niej — telewizor z ostatnimi sekundami meczu… i wielki, animowany napis „Polska” w narodowych barwach, który deformował się i zmieniał w serce, niczym miejski neon.

Po ostatnich odcinkach „Pytania na śniadanie” wiemy już, że gwiazda ma w swojej garderobie czerwone i białe akcenty. Ciekawe, czy w domowym zaciszu kibicowała we flagowych kolorach?

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek
Cichopek Katarzyna Kasia 2022-11-13

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl