Kasia Dziurska: wiek gwiazdy Telewizji Polskiej zadziwia! Piękna trenerka to ucieleśnienie kobiecości i młodego wyglądu. Jaki jest sekret znanej sportsmenki? Pomimo swojego wieku wygląda jak nastolatka!

Absolwentka gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu od lat zajmuje się fitnessem. Ekspertka bardzo często występuje w programach śniadaniowych, udzielając przydatnych porad kobietom w całej Polsce. O Kasi było również bardzo głośno, gdy zdecydowała się na udział w programie Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami.

Kasia Dziurska: kariera

Fitness nie jest jedynym zainteresowaniem gwiazdy. W wieku zaledwie sześciu lat trenerka rozpoczęła swoją przygodę z tańcem. Uczęszczała na zajęcia hip-hopu oraz dancehallu. Jej pasja wiązała się z uczestnictwem w wielu zawodach w kraju oraz za granicą. Była również członkinią grupy Cheerleaders Prokom Gdynia, z którym trzy razy wystąpiła w trakcie meczów NBA. 

W 2017 roku Dziurska zdobyła drugie miejsce w konkursie Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe. Jest też Mistrzynią Świata w fitnessie klasycznym.

Ekspert w dziedzinie fitness

Kasia Dziurska znana jest z dość regularnego uczestnictwa w programie Pytanie na śniadanie i Dzień Dobry TVN. W 2018 roku wzięła udział w kultowej produkcji stacji Polsat- Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami. Wraz z Tomaszem Barańskim, jej tanecznym partnerem, zajęła drugie miejsce. 

Kasia Dziurska: wiek gwiazdy

Sportsmenka urodziła się 19 lutego 1988 roku w Nidzicy. Aktorka ukończyła więc 31 lat. Pomimo przekroczenia „magicznej trzydziestki” zachwyca niezwykle młodym wyglądem. Lata spędzone na sportowej macie i siłowni oraz zdrowa dieta z pewnością się do tego przyczyniły. Gwiazda wręcz olśniewa!

Zobacz zdjęcia:

Kasia Dziurska: wiek
instagram.com @kasia_dziurska

Kasia Dziurska to gwiazda fitnessu, trener personalny oraz jedna z bardziej lubianych twarzy stacji TVP.