Kasia Kowalska po raz pierwszy od wielu tygodniu pokazała zdjęcie swojej córki. Tym razem jednak nie chodzi o fotografię z rodzinnych archiwów. Ola w końcu wyzdrowiała i może cieszyć się życiem, a jej sławna mama postanowiła to uwiecznić. Jak wygląda i czuje się po chorobie? Post na profilu piosenkarki na Instagramie mówi sam za siebie.
Kiedy pod koniec marca Kasia Kowalska zamieściła na swoim profilu na Instagramie nagranie, w którym apeluje do fanów i informuje o ciężkim stanie zdrowia swojej córki, obserwatorzy piosenkarki byli przerażeni. Teraz gwiazda opublikowała zdjęcie Oli po wyjściu ze szpitala. Niewiarygodne jak wygląda.
Kasia Kowalska pokazała córkę po chorobie
Kasia Kowalska stale relacjonowała, co dzieje się z jej córką. Niestety, ponieważ Ola mieszka w Wielkiej Brytanii i to właśnie tam trafiła do szpitala, kobiety przez pandemię koronawirusa były rozdzielone, a piosenkarka nie mogła być obok swojego dziecka. Na szczęście dramat tej rodziny już dobiegł końca.
Choć wielu sądziło, że córka Kasi Kowalskiej choruje na koronawirusa, a jej ciężki stan spowodowany jest powikłaniami, prawda okazała się zupełnie inna.
Ostatecznie okazało się, że Ola miała agresywnego adenowirusa. Przez trzy tygodnie była w śpiączce. Zaczęła uczyć się wszystkiego od początku – chodzenia, ściskania rąk. Cały czas była rehabilitowana – powiedziała gwaizda w rozmowie z magazynem Pani. Jak wygląda po wyjściu ze szpitala?
Córka Kasi Kowalskiej wyszła ze szpitala
Kiedy Ola wyszła ze szpitala, cieszyła się nie tylko Kasia Kowalska, ale również fani artystki. Wszyscy odetchnęli z ulgą. Po miesiącach rozłąki córka i mama w końcu mogą być razem. Piosenkarka postanowiła uczcić ten czas i zabrała Olę na wakacje do Grecji, skąd zamieściła pierwsze zdjęcie dziewczyny po wyjściu ze szpitala. Wygląda niebywale.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
Kasia Kowalska
@kasia_kowalskaofficial, Instagram

Kasia Kowalska opublikowała pierwsze zdjęcie córki od jej wyjścia ze szpitala. Ola wygląda pięknie.

Kasia kowalska
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS SOPOT. 16.08.2018 Top Of The Top – Sopot Festival n/z: KOWALSKA KATARZYNA KASIA

Piosenkarka bardzo przeżywała chorobę córki. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

ZOBACZ TEŻ:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.