Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Kowalska w ironiczny sposób skomentowała koncert TVP. Zapomniała już o swoim w Ciechanowie?
Kinga Majewska
Kinga Majewska 27.05.2020 20:00

Kasia Kowalska w ironiczny sposób skomentowała koncert TVP. Zapomniała już o swoim w Ciechanowie?

Kasia Kowalska
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Kasia Kowalska zaliczyła ostatnio sporo wpadek, o których jeszcze długo wielu będzie pamiętać. Artystka oprócz koncertu w Ciechanowie i zainteresowania mediów i fanów chorobą jej córki, która, jak myślała opinia publiczna, jest chora na koronawirusa, a okazało się inaczej – teraz postanowiła skomentować koncert TVP, który odbył się z publicznością. Kilka tygodni temu w Ciechanowie, artystka sama zagrała koncert i zaprosiła fanów pod scenę.

Kasia Kowalska, o której ostatnio było bardzo głośno za sprawą choroby córki oraz koncertu osiedlowego w Ciechanowie, postanowiła skomentować w mediach społecznościowych, wydarzenie zorganizowane przez TVP z okazji Dnia Matki. Słowa piosenkarki nie obeszły się bez echa. Niektórzy internauci zarzucają artystce hipokryzję.

Piosenkarka nie daje za wygraną

Całe szaleństwo na piosenkarkę rozpoczęło się w momencie, kiedy opublikowała wzruszające wideo, które sugerowało, że jej córka jest chora na koronawirusa. Okazało się jednak, że nie był to COVID-19, a fani zarzucili piosenkarce kłamstwo.

Kasia Kowalska mimo hejtu, który się na nią wylał, postanowiła wziąć udział w ciekawej inicjatywie koncertów osiedlowych w Ciechanowie. Piosenkarka wpadła jednak w trakcie na pomysł, żeby zaprosić słuchaczy pod scenę. Nie była to dobra decyzja ze względu na obostrzenia, których należało wtedy przestrzegać. Jak podaje Pudelek, miasto musiało przez to zapłacić aż 30 tysięcy kary, a sprawą zajęła się prokuratura.

  1. Łukasz Szumowski wyjawił prawdę. Podał kluczową informację dla Polski
  2. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby
  3. Używasz jednej popularnej przyprawy? Może obciąża wątrobę i nerki

Kasia Kowalska skomentowała koncert TVP

W zeszły wtorek TVP zorganizowało koncert w Warszawie z okazji Dnia Mamy. Występ w Teatrze Polskim był wykonany z udziałem publiczności. Mimo że zachowano zasady bezpieczeństwa, a liczba osób nie przekroczyła narzucanych limitów, wielu to się nie spodobało.

Do tego grona należała również Kasia Kowalska, która postanowiła skomentować całą sprawę za pośrednictwem relacji na Instagramie. Artystka opublikowała zdjęcie, na którym przykłada palca do ust:

Ładny koncert w TVP był, nie? – dodała pod fotografią.

Wokalistka już kolejny raz wywołała burzę w Internecie. Wiele osób zarzuciło jej hipokryzję. Co o tym myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska wywołała tym zdjęciem burze w Internecie.

kasia kowalska

Piosenkarka ostatnio dostaje w kość.

Kasia Kowalska

Czy to już nie przesada?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koniec obowiązku noszenia maseczek. Rząd właśnie zniósł kolejne obostrzenia, co się zmieni?
  2. Nowy głos ws. 1000+ na wakacje. „Bon powinni otrzymać wszyscy Polacy”
  3. Matka zrobiła własnemu dziecku niewybaczalną rzecz. Maleństwo cudem przeżyło
  4. Młoda dziewczyna kupiła bezdomnemu obiad. Wręczył jej kartkę, przez którą zupełnie ją zatkało
  5. Żona kandydata na prezydenta jest w ciąży. Cudowna wiadomość, tata pęka z dumy
  6. TVP naraziło życie i zdrowie innych? Skandaliczne zachowanie podczas jednej z transmisji wstrząsnęło opinią publiczną

Źródło: pudelek.pl