Kasia Nosowska: Instagram artystki już od dłuższego czasu wzbudza spore zainteresowanie. Ostatnio o piosenkarce znów zrobiło się głośno. Powodem jest… okładka magazynu Pani. „Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie?”, pytała gwiazda. Co tak zszokowało internautów?

Kasia Nosowska: Instagram piosenkarki jest pełen żartobliwych filmików, na których gwiazda w dowcipny i zdystansowany sposób dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Tym razem gwiazda odniosła się do małego skandalu, który niedawno wybuchnął w internecie w związku z nowym numerem popularnego miesięcznika Pani. Przyczyną zamieszania jest… okładka. „Zadaj sobie pytanie, czy tego właśnie chcesz?”, apeluje Nosowska w social mediach. O co chodzi?

Kasia Nosowska: Instagram zalała fala komentarzy. Co się stało?

Kasia Nosowska opublikowała na Instagramie przerobioną wersje okładki nowego numeru Pani, której jest bohaterką. Autor miał rzekomo „wyczyścić” ją z przeróbek. Odniosła się też do słów osób uważających, że artystka wygląda w rzeczywistości o wiele mniej korzystnie, niż na wyretuszowanym zdjęciu.  

 – UWAGA! Odretuszowanie! Zadaj sobie pytanie, czy tego właśnie chcesz? Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie? 🙂  – napisała na Instagramie.

Artystka postanowiła w żartobliwy sposób przekonać osoby, które wątpiły w realizm okładkowej fotografii do tego, że wygląda na co dzień tak samo, jak na zdjęciu. W tym celu nagrała filmik, gdzie wystąpiła z twarzą niemal w całości zasłoniętą rzeczoną fotografią. Przekonywała z zapałem, że przedstawiła tym występem ostateczny dowód, że okładce i dopiero po przebudzeniu wygląda dokładnie tak samo. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Internauci szybko podchwycili żart gwiazdy. Zaczęli chwalić jej pomysł oraz dzielić się swoimi wrażeniami i rozbawieniem. 

Dlaczego okładka Pani wywołała zamieszanie?

Kasia Nosowska zdecydowała się wystąpić jako jedna z bohaterek okładki najnowszego numeru czasopisma Pani. Artystce towarzyszą na zdjęciu Krystyna Janda oraz Martyna Wojciechowska. Dlaczego sesja tak rozzłościła internautów?

Zaczęło się od tego, że Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie okładki Pani na swoim facebookowym profilu. Wielu komentujących zaczęło wyrzucać magazynowi przesadny retusz zdjęcia, zarzucając, że żadna z bohaterek nie jest do siebie podobna. Wkrótce pojawiła się także przeróbka, na której Katarzyna Nosowska została „pozbawiona” obróbki graficznej i pokazana w rzekomo naturalnym wydaniu.

Martyna Wojciechowska zareagowała na zarzuty, publikując w social mediach filmik przedstawiający kulisy sesji. Wyraźnie widać na nim, że wszystkie bohaterki mają starannie wykonane makijaże, a ich podobieństwo do postaci na zdjęciu nie podlega dyskusji. Gwiazda TVN wyjaśniła, że efekt był wynikiem nie tylko pracy grafików, lecz także kosmetyczki, fryzjerki oraz fotografów, którzy włożyli wiele wysiłku, by w odpowiedni sposób oświetlić modelki.

Kasia Nosowska: Instagram artystki po raz kolejny stał się miejscem, w którym internauci znaleźli sporo humoru. Gwiazda naprawdę wie, jak rozśmieszyć swoich fanów! Która z okładek bardziej przypadła wam do gustu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Halina Kunicka wywołała skandal sesją z dwumiesięcznym synem. „Mówili, że urodziłam niepełnosprawne dziecko”
  2. Pies wrócił od weterynarza. Jego koci brat zajął się nim w najczulszy sposób
  3. Wielki sukces Roksany Węgiel. Takiego wyniku nie osiągnęła żadna polska gwiazda

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna nosowska instagram
fot. instagram.com @nosowska.official

Kasia Nosowska: Instagram piosenkarki został zalany komentarzami. 

katarzyna nosowska instagram
fot. facebook.com Martyna Wojciechowska

Gwiazda wzięła udział w sesji okładkowej miesięcznika Pani

katarzyna nosowska instagram
fot. instagram.com @nosowska.official

Wkrótce po publikacji okładki pojawiły się głosy, że zdjęcia zostały poddane mocnemu retuszowi. 

Kasia Nosowska
fot. materiały prasowe „Pani”

Kasia Nosowska: Instagram stał się miejscem, w którym piosenkarka w żartobliwy sposób odniosła się do internetowej afery. 

Kasia Nosowska
fot. materiały prasowe „Pani”

Jak podoba wam się „odretuszowana” okładka? 

źródło: kozaczek.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.