Katarzyna Skrzynecka to gwiazda o ogromnie bogatym dorobku. Niestety, pandemia koronawirusa wpłynęła negatywnie także na życie tak znanych osób, jak ona. Aktorka opowiedziała w wywiadzie, co ją spotkało.

Aktorka telewizyjna i teatralna, piosenkarka, prezenterka, kompozytorka, wielokrotnie nagradzana za swój talent medialny – Kasi Skrzyneckiej nie trzeba nikomu przedstawiać.

W wywiadzie dla Jastrząb Post zdradziła, jak czuła się w trakcie pandemii i jak zagrożenie covid-19 wpłynęło na jej życie.

Katarzyna Skrzynecka na diecie

Okazuje się, że czas lockdownu był dla Skrzyneckiej – jak i dla wielu innych artystów – bardzo trudnym okresem. Nie tylko ze względu na poczucie zagrożenia i izolacji.

Artystka czuła się źle, siedząc zamknięta w domu. Nie mogła pracować w zawodzie ani nawet pójść na siłownię. Czuła, że na nie wiadomo jak długi czas została pozbawiona wszelkich perspektyw. Skrzynecka wyjaśniła:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Człowiek czuje się tym mocno zdołowany, bezradny. I jak jeszcze w poczuciu tej ogólnej życiowej, chwilowej porażki nas wszystkich, jeszcze mamy jeść same liście i się głodzić, to już trzeba być masochistą.

Piosenkarka ujawniła, że zdarzało się jej pocieszać jedzeniem.

– No więc kolacyjka, po kolacji kieliszek wina, które też jest kaloryczne. 

Aktorka stwierdziła jednak, że zamierza schudnąć i „nadganiać” w najbliższym czasie, pozbywając się kilogramów, które jej zawadzają.

My uważamy, że w każdej wersji wygląda pięknie – najważniejsze, żeby sama Kasia Skrzynecka czuła się ze sobą dobrze!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KATARZYNA SKRZYNECKA (@katarzyna_skrzynecka_official)

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Dopiero po 60 latach dowiedzieliśmy się o śmierci Sylwii Santor, córki polskiej artystki