Kasia Smutniak: dzieci gwiazdy są dla niej najważniejsze! Jest mamą dwójki pociech i zrobiłaby dla nich wszystko. Aktorka zabrała 15-letnią córkę na festiwal filmowy we Włoszech. Nastolatka chce pójść w ślady sławnej mamy?

Kasia Smutniak: dzieci aktorki pójdą w jej ślady? Nastoletnia córka gwiazdy po raz drugi pojawiła się na czerwonym dywanie i razem z piękną mamą skradły show! Dziewczynka przyzwyczaja się do błysku fleszy? Czy wykorzysta szansę na międzynarodową karierę?

Kasia Smutniak: dzieci

Kasia Smutniak jest mamą dwójki dzieci: 15-letniej Sophie oraz 5-letniego Leone. Gwiazda urodziła córkę, będąc w związku z włoskim aktorem Pietro Taricone. Mężczyzna zginął dziewięć lat temu wskutek nieszczęśliwego wypadku spadochronowego. Ojcem jej syna jest producent filmowy Domenico Proccaci, z którym kobieta jest związana od dłuższego czasu. Kasia Smutniak karierę modelki zaczęła, mając 15-lat. Dziś Sophie jest w tym samym wieku i debiutuje na salonach. Ma szansę na międzynarodową karierę?

Od niedzieli na Sycylii trwa 65. edycja festiwalu filmowego w Taorminie. Kasia Smutniak na to wydarzenie zabrała córkę Sophie. Nastolatka postawiła na naturalny, dziewczęcy wygląd. Jej mama natomiast miała na sobie czerwoną suknię od Valentino, wartą 25 tysięcy złotych.

Festiwal filmowy w Taorminie

Po raz pierwszy córka Kasi Smutniak pojawiła się na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego w Wenecji. Dziewczynka zatem dopiero przyzwyczaja się do błysku fleszy i zainteresowania mediów. Ma szansę na karierę w show-biznesie? Z pewnością kontakty mamy mogą jej pomóc.

Kasia nie była jedyną gwiazdą, która na salony zabrała swoją pociechę. Reżyser Jacek Borcuch także pojawił się z nastoletnią córką, Mirosławą, która wyglądała na nieco bardziej pewną siebie od uroczej Sophie. Polskie gwiazdy pojawiły się na festiwalu z okazji projekcji filmu Słodki koniec dnia, w reżyserii Borcucha.

ZOBACZ ZDJĘCIA KASI SMUTNIAK:

Kasia Smutniak: dzieci
instagram.com/lasmutniak

Kasia Smutniak zaczęła karierę w wieku 15-lat!

Kasia Smutniak: dzieci
instagram.com/lasmutniak

Gwiazda wprowadza na salony nastoletnią córkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję Top Model. Co dziś robi?
  2. Aneta Teodorczuk-Perchuć po rozwodzie układa sobie życie na nowo. Gdzie gra aktorka?
  3. Katarzyna Grochola miała złośliwy nowotwór. „Lekarze dawali mi najwyżej 3 miesiące życia”
  4. Michał Szpak i Andrzej Piaseczny walczą o fotel jurora w The Voice Senior! Który z nich pojawi się w programie?
  5. Bracia Golec mają rodzeństwo! Słynni bliźniacy cenią rodzinne więzi
Poprzedni artykułBlask złota i masy perłowej w Kolekcji Art Deco. Najnowsza kolekcja biżuterii YES
Następny artykułJaką dietę stosuje Henryka Krzywonos? ”Wszystko robię, żeby utrzymać wagę”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.