Kasia Sokołowska z partnerem stanowią zgraną parę. Chociaż gwiazda Top Model rzadko pokazuje się z ukochanym, nie mówiąc o zdradzaniu szczegółów ich życia prywatnego, udało nam się poznać kilka ciekawostek na jego temat. Artur Kozieja to biznesmen z imponującym CV! 

Chociaż stanowią wspaniałą parę, nie lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym. Dlatego Kasia Sokołowska z partnerem budzą spore poruszenie, ilekroć publicznie pojawią się we dwoje. Wtedy wszystkim trudno oderwać wzrok od tak wspaniałej i zakochanej w sobie pary. Kim jest mężczyzna, któremu udało się podbić serce gwiazdy TVN? Ma na koncie spektakularne osiągnięcia!

Kasia Sokołowska z partnerem: kim jest Artur Kozieja?

Artur Kozieja jest biznesmenem oraz założycielem firmy Europlan, która zajmuje się inwestycjami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Mężczyzna w ubiegłym roku obchodził czterdzieste siódme urodziny. 

Kozieja posiadł znajomość aż czterech języków: chińskiego, polskiego, rosyjskiego oraz angielskiego. Jest absolwentem niezwykle prestiżowej uczelni: uzyskał tytuł MBA z finansów  na Wharton School amerykańskiego Uniwersytetu Pensylwanii w Filadelfii. Studiował także na Uniwersytecie Dyplomatycznym w Pekinie, który ukończył jako magister. Do jego pasji należą jazda konna oraz podróże. 

Kasia Sokołowska z partnerem mieli poznać się w 2017 roku i już rok później – zdecydować na zamieszkanie razem. Na początku gwiazda TVN miała wątpliwości, czy na pewno jest gotowa na tak poważny krok.

Są razem prawie rok i są w sobie szaleńczo zakochani. Dlatego stwierdzili, że nie ma co zwlekać i postanowili zamieszkać razem. Kasi na początku było ciężko się przełamać co do mieszkania z kimś, bo była przyzwyczajona, że jest sama w swoim apartamencie w centrum Warszawy. Jednak teraz jest im po prostu wygodniej – podaje portal pudelek.pl

Co robi Kasia Sokołowska?

Kasia Sokołowska jest nie tylko cenioną reżyserką pokazów mody i choreografką, lecz także osobowością telewizyjną. Ogólnopolską sławę przyniósł jej udział w programie Top Model.

W jakiej roli wystąpiła? To właśnie Sokołowska była odpowiedzialna za przygotowanie choreografii na pokazie w finałowym odcinku drugiej edycji. Jednak w kolejnych sezonach zasiadała już w gronie jurorów. 

Kasia Sokołowska z partnerem stanowią naprawdę wspaniałą parę. Życzymy im wiele szczęścia!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

kasia sokołowska z partnerem
fot. instagram.com @kasiasokolowska_official

Para szybko zdecydowała się na zamieszkanie razem. 

Kasia Sokołowska z partnerem: zobacz zdjęcia ukochanego gwiazdy TVN!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płochacz niemiecki. Żywiołowy pies o przyjaznym charakterze
  2. Znaki Zodiaku, które w marcu dostaną zastrzyk GOTÓWKI!
  3. Makijaż powiększający usta. Poznaj sprawdzone tricki!
  4. Irena Dziedzic i Ignacy Gogolewski mieli romans? Aktor miał wtedy żonę

źródła: wp.pl, viva.pl, pudelek.pl

Poprzedni artykułEurowizja 2019. Ogłoszono, jaką piosenkę zaśpiewa zespół Tulia
Następny artykułSiostra Agnieszki Dygant jest od niej o 17 lat młodsza. Podobna?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.