Kasia Stankiewicz: Frederick Stankiewicz to oczko w głowie mamy. Ostatnie lata były przełomowe dla gwiazdy polskiej estrady, a macierzyństwo bardzo ją zmieniło. Jak odnajduje się w nowej roli? Wokalistka opowiedziała o tym w szczerym wywiadzie na magazynu Viva!

Powszechnie wiadomo, że macierzyństwo to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Chociaż mogłoby się wydawać, że obfituje w same pozytywne zdarzenia, to każdy rodzic wie, że to równie wyjątkowo trudny i wymagający czas. Każda matka poddawana jest wielu próbom, o czym przekonała się Kasia Stankiewicz. Frederick Stankiewicz odmienił jej życie. 

Jaką matką jest Kasia Stankiewicz?

Syn artystki, Frederick Stankiewicz, przyszedł na świat w 2004 roku. Kasia największe sukcesy w branży muzycznej miała już za sobą, ale wciąż uznawana była za jedną z najpopularniejszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Jak podaje portal viva.pl gwiazda przyznała, że urodzenie dziecka przewartościowało jej dotychczasowe życie. Jej życiowy partner i ojciec jej dziecka, Radosław Łuka, wyprodukował jej ostatnie płyty. Kilka lat temu para podjęła decyzję o rozstaniu. 

Kasia Stankiewicz: Frederick Stankiewicz jest dla niej całym światem

Kasia Stankiewicz: Frederick Stankiewicz jest dla niej całym światem. Macierzyństwo zmieniło priorytety w życiu wokalistki. Jak odnajduje się w roli mamy? Piosenkarka szczerze opowiedziała o blaskach i cieniach macierzyństwa na łamach Vivy:

– Po urodzeniu syna stałam się lepsza dla siebie. Jakaś milsza i twardsza zarazem. Na początku oczywiście się bałam, sama potrzebowałam opieki, a tu nagle miałam stanąć na ziemi. (…) Fryderyk mnie zmiękczył. Przedtem byłam bardzo niedostępna, zamknięta, najeżona. Ale jako matka nie mogłam sobie na to pozwolić, bo wzięłam odpowiedzialność za tego małego człowieka, którego kocham najbardziej na świecie. Dzięki synowi poznałam, co to jest determinacja, tak bardzo potrzebna w moich działaniach zawodowych. A sama, jako człowiek, zaczęłam żyć na większym luzie. Już nie myślałam o tym, jak wyglądam, jak jestem ubrana i jak mnie inni odbierają. Nie musiałam już być ideałem kobiecości. Nie było czasu na pierdoły – zdradziła wokalistka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kasia stankiewicz: Frederick Stankiewicz
instagram.com @kasia_stankiewicz_official

Kasia Stankiewicz karierę muzyczną rozpoczęła jeszcze w latach dziewięćdziesiątych.