Kasia Tusk jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich blogerek modowych. Nic dziwnego, że postanowiła wykorzystać swoje wyczucie estetyki i założyć markę modową. Ubrania są już dostępne online i w sklepach stacjonarnych. Ostrzegamy — na zakupy w ekskluzywnym butiku nie stać każdego.

Kasia Tusk sprzedaje ubrania, które często możemy oglądać jako część jej stylizacji. Nic dziwnego, że obserwatorzy blogerki wykupują niemal wszystko w mgnieniu oka. Zajrzeliśmy do sklepu córki byłego premiera.

Ceny ubrań zwalają z nóg, Kasia Tusk ma ekskluzywny butik

Internetowa gwiazda za pośrednictwem Instagrama zaprosiła swoich obserwatorów do odwiedzin w swoim butiku. Wielokrotnie zaznaczała, że klientki potrafią kupić niemal każdy model i rozmiar ubrania, które pojawiają się na półkach. Sprawdziliśmy, ile może kosztować taka przyjemność. Będziecie zaskoczeni.

Kasia Tusk dumnie prowadzi swoją markę modową. Nie można jej odmówić gustu, bowiem kroje ubrań są połączeniem klasyki, kobiecości i nowoczesności. Jednak nawet jednokolorowa, prosta sukienka kosztuje 299 zł. 

  1. Od dziś kolejne luzowanie obostrzeń w Polsce. Prof. Simon: ”Idiotyzm i mówię to świadomie”
  2. Jacek Kurski ujawnia najpilniej strzeżoną tajemnicę swojego małżeństwa. Internauci wytykają mu hipokryzję
  3. Monika Olejnik pokazała prawdziwą twarz. Nikt nie miał pojęcia, w telewizji jest kompletnie inna

Kasia Tusk pęka z dumy

– Zmęczona, ale zadowolona. Mam ogromną przyjemność ogłosić, że od dzisiaj do końca wakacji możecie obejrzeć i kupić nasze rzeczy w Gdańsku. W końcu udało nam się znaleźć miejsce, które świetnie wpisuje się w nasz klimat i dobrze oddaje ducha marki — napisała w poście na Instagramie Kasia Tusk.

Uważacie, że produkty w sklepie Kasi Tusk są dostępne dla każdego konsumenta? Chętnie poznamy wasze opinie dotyczące cen i wyglądu ubrań, które sprzedaje blogerka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kasia Tusk
fot. Instagram makelifeeasier_pl

Kasia Tusk w swoim sklepie w Trójmieście.

Kasia Tusk
fot. Instagram makelifeeasier_pl

Sklep Kasi Tusk w Trójmieście.

Kasia Tusk
fot. Instagram makelifeeasier_pl

Kasia Tusk w sukience, która jest do kupienia w jej sklepie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomoc
  2. Potężne trzęsienie ziemi. Życie mieszkańców zagrożone. Niepokojące wieści ze świata
  3. Marcelina Zawadzka zniknie z „Pytania na Śniadanie”? „Marcelina Z. ma status osoby oskarżonej”
  4. Była Kamila Durczoka opowiedziała o związku i „ogromie upokorzenia”. „Dopiero teraz się odważyłam”
  5. Próbował zgwałcić Hannę Banaszak. Porażające wyznanie gwiazdy
  6. Papież Franciszek i Watykan w żałobie. Niestety, media podały informację o śmierci

Źródło: instagram.com

 

Poprzedni artykułPilne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Ustalono, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami szpitala
Następny artykułJacek Kurski bierze ślub kościelny. Udało mu się unieważnić poprzednie małżeństwo?
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.