Kasia Tusk zamieściła na Instagramie zdjęcie swojej sypialni. Córka byłego premiera spełnia się jako blogerka modowa, w związku z czym tego typu zdjęcia nie są niczym niecodziennym. To zdjęcie wywołało jednak sporo negatywnych komentarzy.

Kasia Tusk w sypialni

Kasia Tusk chętnie dzieli się zdjęciami zaaranżowanych przez siebie wnętrz, które są bardzo jasne, estetyczne i dla wielu obserwujących inspirujące.

Od wielu lat prowadzi bloga MakeLifeEasier, podobnie jak Instagrama pod tą samą nazwą. Blogerka często daje praktyczne rady, czy dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Ostatnio na przykład napisała o kosmetykach, które zużyła do ostatniej kropli, tłumacząc przy okazji, że stara się nie marnować, dlatego, zanim otworzy kolejny kosmetyk, najpierw kończy poprzedni o podobnym zastosowaniu.

Wczoraj na Instagramie Kasi Tusk pojawiło się zdjęcie jej sypialni, na którym widać wielkie okno, piękne długie zasłony i łóżko, na którym…

No właśnie, na łóżku widać rozrzuconą kołdrę, tak, jakby blogerka dopiero wstała z łóżka. W opisie napisała dodatkowo, że pobudkę miała o 5 rano.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obserwatorom nie spodobał się „artystyczny nieład”

Jak to zwykle bywa, nie zabrakło złośliwców, którzy pod zdjęciem Kasi Tusk zaczęli wypisywać, że powinna wstydzić się takiego „barłogu”.

– Baba leń, nie ma kto jej łóżka posłać

– skomentował jeden z obserwujących.

– Nieład artystyczny?! Czy rozbabrane barłogi jakby to moja babcia powiedziała. Kiedyś wstyd byłoby takie łóżko pokazać, a teraz modnie

– napisała inna użytkowniczka Instagrama.

Pod komentarzami znalazły się także osoby, które broniły blogerki.

Czy Kasia Tusk bierze tego typu komentarze do siebie? Wydaje się, że osoba, która nie zaprząta sobie głowy tym, by jak w wojsku od razu po obudzeniu posłać łóżko, nie będzie martwiła się także tego typu złośliwościami.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: