Kasia Tusk: farba do włosów blogerki interesuje mnóstwo kobiet! Blond pasma prezentują się wyjątkowo naturalnie, przez co fanki Kasi zastanawiają się, jak uzyskać taki efekt. My wiemy, jaki kolor włosów ma piękna gwiazda!

Kasia Tusk słynie nie tylko ze swojego słowa pisanego, ale także z wyjątkowej urody i wdzięku. Jej naturalny makijaż, minimalistyczny styl i piękne włosy inspirują wiele czytelniczek bloga, które podążają śladami blogerki. Wiele kobiet zastanawia się także, jak uzyskać kolor, którym może pochwalić się Kasia Tusk: farba do włosów blogerki jest na wyciągnięcie ręki! Wiemy, jakiego produktu używa.

Kasia Tusk: farba do włosów. Jakiej używa?

Mimo, że na swoim blogu zarabia krocie, Kasia Tusk wcale nie używa samych kosmetyków z najwyższej półki! Blogerka lubi testować różne rozwiązania, także na swoich włosach. Jej delikatny, naturalnie wyglądający blond to marzenie wielu kobiet. Czy to robota fryzjera? Okazuje się, że gwiazda sama zajmuje się koloryzacją swoich włosów!

Kasia Tusk: farba do włosów blogerki jest dostępna dla każdej z nas. To produkt firmy Garnier, dostępny w większości drogerii. Farba, której używa gwiazda to Garnier Olia, odcień popielaty blond nr 8.31. Koszt produktu to około 21 złotych, same więc widzicie, że nie potrzeba milionów, by uzyskać tak piękny kolor!

Kasia Tusk: włosy gwiazdy to marzenie wielu kobiet

Skąd to wiemy? Kasia Tusk na swoim blogu odpowiedziała kiedyś jednej z komentujących na pytanie, czy samodzielnie rozjaśnia włosy. Okazuje się, że tak, gdyż blogerka nie ufa fryzjerom i zawsze chce uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Jej sekretem jest to, że nigdy nie nakłada farby na całe włosy. Przyznaje także, że nie przywiązuje się nigdy do jednego odcienia i często eksperymentuje z kolorem.

We wcześniejszych wpisach czytamy, że włosy blogerki są naturalnie jasne i podatne na rozjaśnianie, nie ma więc ona zbytniego problemu z uzyskaniem chłodnego, perłowego blondu. Kasia Tusk wyznaje także, że nigdy nie eksperymentowała zbytnio z kolorem ani długością, w kwestii cięcia również podchodzi do fryzjerów z nieufnością i odwiedza ich nie częściej, niż raz na pół roku.

ZOBACZ NATURALNE BLONDY KASI TUSK:

kasia tusk: farba do włosów
instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk: farba do włosów blogerki to żaden sekret!

kasia tusk: farba do włosów
instagram.com/makelifeeasier_pl

Każda z nas może uzyskać podobny efekt.

kasia tusk: farba do włosów
instagram.com/makelifeeasier_pl

Choć Kasia nie przywiązuje się do jednego odcienia, przyznała kiedyś, że używa farby Garniera Olia w odcieniu popielaty blond.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Kalczyńska skomentowała sprawę odejścia Katarzyny Bosackiej z TVN. Nie stanęła w jej obronie
  2. Mały husky awanturuje się i zaczepia właściciela! Słodkie wideo ma ponad 5 mln wyświetleń!
  3. Owczarek niemiecki czuwał przy łóżku chorego chłopca. Ich wspólne zdjęcie podbiło miliony serc
  4. SKANDAL w Pytanie na śniadanie: „Rozwaliłaś moje małżeństwo!”
  5. Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? Polska księżna, intrygująca blond piękność

źródło: makelifeeasier.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.