Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Tusk ubrała się inaczej niż zwykle, przesadziła? Zdjęcia obiegają sieć
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 19.04.2022 23:09

Kasia Tusk ubrała się inaczej niż zwykle, przesadziła? Zdjęcia obiegają sieć

Kasia Tusk
instagram.com/makelifeeasier_pl

Po świętach nadszedł czas powrotu do codzienności dla córki byłego premiera. Kasia Tusk zamieściła relację na Instagramie a uwagę mediów przykuła niecodzienna, dość odważna stylizacja. Na co dzień elegancka, wyznająca minimalizm gwiazda pokazała się w zupełnie nowej odsłonie.

Kasia Tusk to jedna z najbardziej enigmatycznych postaci na polskim Instagramie. Córka polityka niezwykle rzadko pokazuje całą twarz, a wśród jej wpisów dominują estetyczne, jasne wnętrza i artystyczne kadry, prezentujące życie minimalistki w naturalnym środowisku.

W szafie celebrytki próżno szukać krzykliwych wzorów i intensywnych barw. Królują biele, beże, łagodne brązy i szarości, zgaszone kolory i stonowane, proste desenie, a wszystko w eleganckim, szykownym wydźwięku. Tym większym zaskoczeniem była ostatnia stylizacja, a zdjęcia błyskawicznie obiegły media.

Kasia Tusk pokazała za dużo? Odważna stylizacja córki polityka

Kasia Tusk ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych. Konto „Make life easier” obserwuje ponad 400 tysięcy fanów, a sama fotografka i projektantka stała się ikoną stylu, choć już nieraz jej stylizacje wywoływały wśród fanów oburzenie. Nawet idąc na łyżwy, gwiazda nie zrezygnowała z szykownego, eleganckiego stroju, co wielu osobom wydało się wręcz karykaturalne.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Teraz córka polityka znów zaskoczyła ubiorem. Udostępniła relację, w której pokazała, jak wyglądają pierwsze dni po świątecznym wypoczynku. Kasia Tusk wróciła do pracy i normalnego trybu. Zdradziła jednak, że w czasie Wielkanocy wraz z rodziną urządziła wernisaż, a jego gwiazdą została jej 3-letnia córeczka.

Celebrytka przeglądała artystyczne prace dziewczynki, a uwagę przykuł jej odważny strój, a konkretnie skąpy, czarny top, który podkreślił jej dekolt i współgrał z jasnymi, luźnymi spodniami. Była to zdumiewająca odmiana od aksamitnych swetrów, eleganckich żakietów i płaszczy.

Jak wam się podoba Kasia Tusk w tej „domowej” wersji?

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Tagi: kasia tusk