Donald Tusk po raz drugi został dziadkiem! Jego córka Katarzyna Tusk dzisiaj urodziła kolejne dziecko. Dziennikarze dotarli do szczegółowych informacji o maleństwie.

Kasia Tusk to popularna blogerka i influencerka. Jej profil na Instagramie o nazwie MakeLifeEasier śledzi prawie 400 tysięcy użytkowników. Dzisiaj celebrytka ma kolejny powód do radości: właśnie przywitała na świecie drugie dziecko!

Kasia Tusk urodziła! Wiadomo, jakiej płci jest dziecko

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Super Express dotarł do informacji, że drugie dziecko Katarzyny Tusk i Stanisława Cudnego to dziewczynka. Rodzice od dłuższego czasu przygotowywali się na jej przyjście na świat. Kasia Tusk pozowała do zdjęć z ciążowym brzuszkiem i odpoczywała.

Wczoraj celebrytka napisała na Instagramie, że ma plan, żeby wypocząć we własnym domu i łóżku oraz wziąć prysznic i cieszyć się drobnymi przyjemnościami:

– Home, shower, own bed, small pleasures. That’s my plan.

Obserwujący ją internauci zaczęli wypytywać, gdzie była, skoro zatęskniła za domem. Czyżby na porodówce? Okazuje się, że fani Kasi Tusk mieli rację, bo blogerka została mamą.

Informator Super Expressu powiedział, że poród się udał, a wszystko przebiegło bez problemów. Teraz słynna mama otrzymuje gratulacje od fanów i gwiazd z całej Polski. My też gratulujemy!

Wpis Kasi Tusk na Instagramie:

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Beata Szydło namawia radnych do głosowania za utrzymaniem głośnej uchwały. Polska może stracić 2,5 mld euro