Kasia Tusk: zarobki blogerki są kosmiczne! Gwiazda od dawna ciężko pracuje na sukces swojego bloga Make life easier, nic więc dziwnego, że na wykonywaniu wolnego zawodu zarabia krocie. Szacuje się, że zarabia więcej, niż swój ojciec, Donald Tusk!

Blogerki i influencerki napędzają dziś showbiznes. Reklamują rozmaite produkty, pokazują co noszą, jedzą i gdzie bywają. Większość z tych najbardziej znanych na swój sukces musiała ciężko i długo pracować. Należy do nich Kasia Tusk: zarobki blogerki są naprawdę imponujące!

Kasia Tusk: zarobki blogerki są imponujące

Make life easier to od lat jeden z najchętniej czytanych blogów w polskiej blogosferze. Autorką jest Kasia Tusk – gwiazda, która wymyka się stereotypom pustej celebrytki. Tusk bowiem, mimo że jest jedną z najbardziej popularnych blogerek, trzyma swoje życie prywatne z daleka od internetu. Wyraźnie rysuje granicę, między pracą a prywatnością i stawia na sukces wynikający z ciężkiej pracy, a nie ze skandali czy plotek. Blog Kasi Tusk jest przepełniony zdjęciami stylowych wnętrz, inspiracji modowych i portretami blogerki. Ile zarabia Kasia Tusk na swoim blogu?

Blog Kasi Tusk

Jak podaje Newsweek, blog Kasi Tusk miesięcznie odwiedza około miliona osób. W dobie instagrama i youtube to naprawdę imponujący wynik. Kasia Tusk zarobki także ma bardzo spektakularne. Blogerka dzieli się z czytelnikami inspiracjami, przepisami i przemyśleniami, a w zamian zgarnia naprawdę niemałe pieniądze. Jak podaje Jastrząb Post, miesięcznie blogerka może zarabiać nawet od 400 tysięcy do 650 tysięcy złotych! Kwota ta czterokrotnie przewyższa zarobki ojca Kasi, Donalda Tuska, który zajmuje stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. 

Kasia Tusk zarabia nie tylko na swoim blogu – blogerka wydała także dwie książki i prowadzi własną markę odzieżową. Ciężko pracuje na swój sukces, nie sprzedając przy tym swojego życia prywatnego, co jest bardzo trudne przy tym zawodzie. Kasia Tusk nie musi jednak uciekać się do takich działań – czytelnicy cenią ją właśnie za to, jak twardo gwiazda stąpa po ziemi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kasia tusk: zarobki
instagram.com/makelifeeasier_pl

Make life easier to jeden z najbardziej poczytnych blogów w w kraju.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDawid Podsiadło: mama jest jego wielkim wsparciem. Czym się zajmuje?
Następny artykułIle waży Maffashion? Instagramerka jest bardzo szczuplutka
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.