Przed nami 17. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy już, kto zawalczy o główną nagrodę. Zobaczymy m.in. kultową gwiazdę, która przed laty rozgrzewała publiczność, po czym zniknęła z pola widzenia. W programie wystąpi Kasia Wilk.  

Trzeba przyznać, że przed uczestnikami 17. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” stoi niełatwe zadanie. Poprzednia ekipa wysoko podniosła poprzeczkę, a główny zwycięzca, Danzel, zapewnił sobie wielką sympatię widzów. Mamy jednak powody by przypuszczać, że kolejny sezon przyniesie równie wiele emocji.

Wygląda na to, że tym razem twórcy postawili na nostalgię. W show wystąpi m.in. Michał Milowicz, którego pokochaliśmy w takich produkcjach, jak „Chłopaki nie płaczą”, czy „Poranek kojota”. A ponadto, w konkurencji weźmie udział Kasia Wilk.

Kasia Wilk wystąpi w 17. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Przeszła metamorfozę

Kasia Wilk zawojowała polską scenę muzyczną w 2008 roku, kiedy ukazał się przebój „Jeszcze raz”. Były to jej pierwsze kroki w karierze solowej, jednak uczyniła je w zdecydowanie dobrym kierunku. Później kolejno ukazywały się albumy i single, „Idealni”, „Będzie dobrze”, czy „Do kiedy jestem” — ten ostatni zapewnił jej zwycięstwo w polskim finale 46. Sopot Festival.

Później informacje o karierze gwiazdy zaczęły się przerzedzać, choć jeszcze w 2012 roku wystąpiła na festiwalu TOPtrendy. W 2016 roku powróciła wraz z nowym singlem „Światłocień”, który zaprezentowała podczas Festiwalu w Opolu. Dziś Kasia Wilk ma 40 lat, a jej kariera wcale nie zwalnia — po prostu dojrzała wraz z nią.

Bez wątpienia dołączenie gwiazdy do panteonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przywoła w nas wspomnienia i wzbudzi nostalgię. Od kiery twórcy poinformowali nas o wyborze, nie mogliśmy się nadziwić, jak przez te wszystkie lata zmieniła się uwielbiana wokalistka, której teksty śpiewaliśmy wraz z nią na koncertach.

Kasia Wilk koncertuje i aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 11 tysięcy fanów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Kasia Wilk Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. instagram.com/kasiawilkcom
Kasia Wilk Twoja Twarz Brzmi Znajomo
WILK-KASIA.BLOG.ONET.PL, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiemy, dlaczego Krzysztof Cugowski odchodzi z programu. Wyjawiono powody
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl