Kasia Zielińska nie mogła powstrzymać emocji, nagrywając krótki film. Na swoim InstaStories aktorka opowiedziała historię małej Julii, która cierpi na ciężką chorobę. Rodzice robią, co mogą, aby pomóc córeczce, ale aby dożyła drugich urodzin, konieczny jest niemal cud. Gwiazda apeluje do fanów.

Sytuacja jest tak trudna, że Kasia Zielińska płakała, prosząc o pomoc. 5-miesięczna Julia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, a rodzice zbierają na jej leczenie. Kwota niezbędna do przeprowadzenia terapii jest astronomiczna. Pomimo wielu wpłat wciąż brakuje 9 milionów. Gwiazda ma nadzieję, że wspólnymi siłami uda się uratować dziecko.

Kasia Zielińska apeluje o pomoc dla Julii

Aktorka kolejny raz zaangażowała się w pomoc potrzebującym. Podczas przedświątecznych zakupów dostała wstrząsającą wiadomość, która sprawiła, że musiała się zatrzymać. Gwiazda dowiedziała się, że choroba odbiera życie pięciomiesięcznej Julii Rówczyńskiej.

Mięśnie dziewczynki są coraz słabsze, a bez leczenia przestanie oddychać. Rodzice boją się, że nie wygrają walki z czasem. Dzieci z rdzeniowym zanikiem mięśni umierają w ciągu pierwszych miesięcy życia. Aby Julia mogła przejść terapię, potrzeba aż 9 milionów złotych.

Jak wspomagać akcje charytatywne?

Wspomaganie akcji charytatywnych jest możliwe dzięki stronie siepomaga.pl. To tam można wpłacać na leczenie Julki. Liczy się każdy grosz. Zebrano już ponad 800 tysięcy złotych. Brakuje jeszcze wiele, aby dziewczynka mogła przejść terapię genową w Stanach Zjednoczonych.

-Ostatnią szansą dla Juleczki jest terapia genowa lekiem Zolgensma w USA. Leczenie będzie polegało na podaniu genu, którego nie ma Julcia – genu odpowiedzialnego za białko warunkujące pracę mięśni. Jedyne, co nas oddala od leczenia, to astronomiczna cena za życie naszej córeczki. Cena, która obejmuje lek, infuzję oraz opiekę lekarską przez cały czas trwania terapii – czytamy na stronie zbiórki.

Każdy dzień bez skutecznego leczenia to zagrożenie dla życia Julki. Rodzice muszą monitorować każdy jej oddech, jest podłączana do respiratora. Terapia polegająca na podaniu genu to wydatek, na których ich nie stać.

Zbiórkę można wesprzeć klikając TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kasia zielińska
instagram.com/mama_iskierki

5-miesięczna Julia potrzebuje terapii kosztującej 9 milionów złotych.

kasia zielińska
siepomaga.pl/ocalic-julke

Zbiórka jest prowadzona pod adresem: siepomaga.pl/ocalic-julke

kasia zielińska
instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska prosi o pomoc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  3. Mąż zaproponował żonie trójkąt. Zgodziła się, ale nie takiej odpowiedzi oczekiwał
  4. Syn spędził w szpitalu większość życia. Maluch przechodził poważne operacje, chociaż ich nie potrzebował
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób
Poprzedni artykułAdoptował go i wyszedł za niego za mąż. Mężczyźni byli razem 50 lat
Następny artykułPrzywiązał swojego psa do auta i ciągnął po ulicy. Twierdzi, że chciał go ukarać
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.