Katarzyna Szymon urodziła się w 1907 roku. Kobieta pochodząca z okolic Pszczyny była znaną katoliczką, a to wszystko za sprawą tego, że twierdziła, iż ma wizje męki Chrystusa czy dar bilokacji. Co więcej, na jej ciele pojawiały się rany stygmatyczne. Choć w latach 70 i 80. odwiedzały ją tłumy, Kościół twierdzi, że była oszustką. Dlaczego? Ta historia mrozi krew w żyłach. 

Katarzyna nigdy nie miała łatwego życia. Zaraz po tym, jak zmarł jej tata, macocha wywaliła ją na bruk. Jak twierdziła wizjonerka, przed 40. rokiem życia pojawiły się jej pierwsze rany stygmatyczne i choć nie była wykształcona, twierdziła, że umie mówić po hebrajsku i aramejsku.

Katarzyna rozmawia z duchami

Choć na świecie jest wiele przypadków, w których ktoś twierdzi, że umie rozmawiać z duchami, to niewielu jest w stanie w to uwierzyć. Katarzyna była jednak ich zupełnym przeciwieństwem, jej postawa bowiem, jej słowa i przekonania potrafiły przekonać wielu wyznawców Chrystusa do jej racji. 

Wielu wierzyło, że wizjonerka jest darem od Boga, który naznaczył ją świętością, dlatego tak tłumnie odwiedzali ją w latach 70. i 80. 

Przestańcie już grzeszyć, przeklinać, upijać się, kłamać. Żyjcie tylko w prawdzie, jeden drugiego nauczajcie i nikogo nie oskarżajcie, a będziecie mieli Niebo- wspominają słowa kobiety, Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński w książce Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata.

  1. Od października szykują nam dużą zmianę. Najbardziej może odczuć ją polska rodzina
  2. Kinga Rusin żegna kolegę z DDTVN. „Takich zdjęć już nie będzie”
  3. Krzysztof Tyniec nigdy nie wspomina o swojej żonie. Prawda wyszła na jaw, już wiadomo dlaczego

Dlaczego Kościół twierdził, że jest oszustką?

Kościół twierdził, że Katarzyna jest oszustką, przez jej niektóre poglądy. Uważała bowiem, że kobiety nie powinny chodzić w spodniach, a kapłani, którzy dają takiej kobiecie Komunię Świętą, będą za to cierpieć. 

Jak jest napisane w książce Teresy Kowalik i Przemysława Słowińskiego, Katarzyna Szymon głosiła, że losami kraju kierują ludzie, a ci bywają słabi. Może dlatego kapłani, których tak bardzo krytykowała, nazywali ją fałszywą wizjonerką. Choć nikt nie potwierdził ani nie zaprzeczył słowom Katarzyny, jedno jest pewne- historie jak ta, wywołują ciarki na całym ciele

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Katarzyna
Fot. screen z filmu „Katarzyna Szymon- polska stygmatyczka” gloria.tv

Katarzyna Szymon była jedyną polską stygmatyczką. 

 Znana katoliczka twierdziła, że posiada prawdziwe dary do Boga.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
  3. Doda przekazała dramatyczne wieści. Odszedł ktoś bliski jej sercu, był obok niej przez 14 lat
  4. Andrzej Duda skomentował żart rosyjskich YouTuberów. Ma do siebie dystans?
  5. 52-letnia Beata Ścibakówna w bikini. Pokazała boskie ciało i umięśniony brzuch, fani: „Bogini”
  6. Wlała małą butelkę coli do toalety i chwilę poczekała. Efekt ściął ją z nóg

Źródło: fakt.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.