Katarzyna wyszła za mąż za mężczyznę, który posiada dzieci z poprzedniego związku. Chociaż w małżeństwie jej się układa, nie może znieść obecności jego pociech w domu. Postanowiła, że za wszelką cenę spróbuje się ich pozbyć. 

Relacje dzieci z macochą nie należą czasem do najłatwiejszych. Przybrana matka, aby zdobyć zaufanie pociech partnera, musi podołać wielu wyzwaniom, a w szczególności zachować przy tym cierpliwość i wyrozumiałość. Ta kobieta stwierdziła, że łatwiej będzie po prostu usunąć dzieci z domu.

Katarzyna chciała pozbyć się dzieci męża

Kobieta postanowiła zapytać o poradę na jednym z forów internetowych. Tam dokładnie opisała swoją sytuację. Ze wpisu możemy się dowiedzieć, że obecnie mieszka z dziećmi jej męża:  29-letnim synem i 26-letnią córką. Jak sama przyznała, nie potrafi wytrzymać z dorosłymi już pociechami jej ukochanego partnera.

katarzyna
unsplash.com/@leyameera

Problem widzi w mężu, który mimo tego, że ma 55 lat nie potrafi powiedzieć dzieciom, aby wyprowadziły się z domu. Katarzyna w szczególności ma dosyć pasierbicy, która samotnie wychowuje dwóch synów, w dodatku bliźniaków

W ostatnim czasie między pasierbicą a macochą doszło do okropnej kłótni. Katarzyna zasugerowała córce męża, aby wyprowadziła się do mężczyzny, który jest ojcem jej synów. Emocje wzięły górę na tyle, że między kobietami doszło do bójki. Oczywiście o wszystkim dowiedział się jej mąż, który był bardzo zniesmaczony zachowaniem swojej nowej żony. Jak wspomina, doprowadziło to do kolejnej awantury. Przez takie sytuacje kobieta podjęła decyzję, że zrobi wszystko, by usunąć dzieci z domu. 

Jak zareagowali internauci?

Wpis tej kobiety wywołał ogromną burzę wśród internautów. Sugerują, że Katarzyna powinna znaleźć sobie nowe mieszkanie, a nie starać się usunąć z niego dzieci. 

– Co ty w ogóle sobie kobieto wyobrażasz? Że dzieci to jest jakiś mebel, który można usunąć z domu, lub może jakiś owad? – pisze jeden z oburzonych forumowiczów. 

Katarzyna jednak nie ustępuje mówiąc, że to ona jest pokrzywdzona w tej sytuacji. Według niej mąż powinien wybrać kto jest dla niego ważniejszy. Co więcej, uważa, że jest jedyną osobą, z którą jej ukochany powinien dzielić życie, a dzieci są na tyle duże, że powinny się dawno wyprowadzić.

katarzyna
unsplash.com/@mroz

Internauci uważają, że Katarzyna doskonale wiedziała, że jej mąż ma dzieci, dlatego teraz powinna je po prostu zaakceptować. Ponadto, są to jego pociechy i to one mają prawo tam mieszkać w pierwszej kolejności.

Zgadzacie się z tym zdaniem? Czy może uważacie, że mąż powinien wyrzucić swoje dzieci z domu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna
pixabay.com, StartupStockPhotos

Katarzyna zapytała internautów, co ma zrobić, aby pozbyć się dzieci męża z domu.

katarzyna
unsplash.com/@jonecohen

Aby dzieci zaakceptowały swoją macochą, czasami trzeba wykazać się naprawdę wielką cierpliwością i wyrozumiałością. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Tata odkrył prawdę o swoim synu po 38 latach. Cały świat runął mu na głowę
  3. Masz „diamentowy palec”? To może być ostrzeżenie przed śmiertelną chorobą
  4. Jej małżeństwo rozpadło się dawno temu. Po latach kobieta znajduje na strychu straszną pamiątkę
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

 

Poprzedni artykułKot-wampir. Ma 15 lat, a jego wygląd powoduje ciarki na plecach
Następny artykułJak nosić apaszkę? Ponadczasowy dodatek prosto z największych wybiegów
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.