Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą? Znany pisarz na swoim Facebooku opublikował urocze zdjęcie z Katarzyną Bondą. Autorzy najpopularniejszych polskich kryminałów są w związku, a podpis pod ich wspólnym zdjęciem mówi wszystko. Co napisał Mróz o Bondzie? Szykuje się romans wszech czasów!

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są autorami najbardziej poczytnych polskich kryminałów. Para pojawiała się wspólnie na oficjalnych eventach, tłumaczą, że pracują nad wspólnym projektem. Część fanów od samego początku domyślała się, że tę dwójkę łączy coś więcej niż praca. Remigiusz Mróz wstawił post, który rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą?

Plotki na temat związku między Mrozem a Bondą krążyły już od dawna. Część fanów spekulowała, że parę autorów łączy coś więcej niż interesy, zaś drudzy byli przekonani, że pracują nad nową książką. Dzisiaj Remigiusz Mróz opublikował zdjęcie z Katarzyną Bondą, które stawia całą sprawę jasno.

– Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś… Razem z Katarzyna Bonda pozdrawiamy! Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my – napisał Mróz na Facebooku.

Fani są zachwyceni i ślą mnóstwo gratulacji. Para sprawia wrażenie szczęśliwych i zaskoczonych tak wielką reakcją na ich związek. Zakochani nie szczędzą sobie miłych słów w komentarzach.

Kim jest Remigiusz Mróz?

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą. Jeszcze do niedawna tylko Bonda była rozpoznawalna, a Mróz żył w cieniu show-biznesu, jednak wszystko wskazuje, że się to zmieni. Remigiusz Mróz jest jednym z bardziej popularnych pisarzy w kraju. Napisał wiele bestsellerów, a jego seria książek z Joanną Chyłką została zekranizowana przez TVN. Co więcej, wykupiono również prawa do jego innych powieści np. Z komisarzem Forestem czy W kręgach władzy. Wydaje nam się, że Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz mogą być najgorętszą parą polskiego show-biznesu w 2019 roku. Trzymamy kciuki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz
facebook.com@Remigiusz Mróz

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz oficjalnie potwierdzili swój związek.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan w spodniach z sieciówki za 139 złotych. Ładne?
Następny artykułMonika Brodka i Jan Wieczorkowski byli kiedyś parą! Podobno planowali ślub…
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.