Katarzyna Bosacka: dieta gwiazdy was zaskoczy! Uchodzi za prawdziwą ekspertkę od żywności i od lat radzi Polakom, co jeść, by czuć się lepiej i cieszyć się dobrym zdrowiem. Teraz czeka ją zupełnie nowe wyzwanie – będzie chudnąć przed kamerą!

Matka czwórki dzieci, ceniona dziennikarka i uwielbiana prezenterka telewizyjna – Katarzyna Bosacka ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia! Od lat prowadzi programy poświęcone zagadnieniom diety, zdrowia, urody i medycyny, które podbijają serca Polaków ze względu na szczere, bezpośrednie podejście do tematu. Przyszedł czas na zupełnie nowe wyzwanie! Katarzyna Bosacka: dieta prezenterki i jej proces utraty wagi będzie tematem kolejnego programu!

Katarzyna Bosacka: dieta gwiazdy jest zaskakująca

Autentyczność Katarzyny Bosackiej zdobyła jej przez lata wierne grono fanów. Dziennikarka szczerze opowiada o produktach, które możemy znaleźć na sklepowych półkach i podpowiada, które z nich korzystnie wpłyną na nasze zdrowie. Jej program Wiem, co jem i wiem, co kupuję jest pozycją obowiązkową dla każdego, kto chce zadbać o swoją dietę! A jak wygląda jadłospis samej Katarzyny Bosackiej? Kilka lat temu udało jej się schudnąć w następujący sposób!

Na śniadanie serek wiejski z ogórkiem, z pomidorem, kawałek chleba razowego. Na drugie śniadanie jogurt z płatkami owsianymi. Obiad to pieczona ryba z papryką, ziołami i fetą, do tego kasza i kapusta kiszona. Na kolację sałatka z chudym mięsem lub ugotowanym jajkiem.

chylinska

Katarzyna Bosacka: jak schudła?

Dziennikarka przyznaje, że dzięki gotowaniu w domu dzienny koszt jej jadłospisu wynosi około 6 złotych! Katarzyna Bosacka: dieta gwiazdy już kilka razy pokazywana była w rozmaitych programach. Ostatnio jednak dziennikarka przyznała, że mimo zdrowego trybu życia, zauważyła u siebie znaczny przyrost wagi. Postanowiła, że coś z tym zrobi, a przy okazji zachęci innych Polaków do zmiany nawyków żywieniowych! 

Dziennikarka straciła już sporo na wadze dzięki odpowiednio dobranemu jadłospisowi. W nowym programie Z Bosacką na diecie, gwiazda pokaże, jak chudnie na oczach widzów! W jaki sposób zamierza to osiągnąć? Przede wszystkim zrównoważoną dietą dopasowaną do trybu życia. Wraz z nią odchudzać się będzie także dwóch uczestników – kobieta i mężczyzna. Ich progres będziemy mogli podziwiać już wkrótce na TVN Style. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć nowy program i dietę prezenterki – trzymamy kciuki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna bosacka: dieta
instagram.com/katarzynabosacka

Katarzyna Bosacka: dieta gwiazdy wcale nie jest skomplikowana!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAdoptowana córka Martyny Wojciechowskiej miała odwiedzić Polskę. Niestety nie jest to możliwe
Następny artykułJolanta Kwaśniewska ostro o rządach PiS. Pierwsza Dama nie przebierała w słowach
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.