Katarzyna Bujakiewicz: kolor włosów aktorki to marzenie wielu Polek! Nie od dziś wiadomo, że blondy są najbardziej wymagającymi kolorami włosów, ale jednocześnie najbardziej pożądanymi. Jak uzyskać odcień zbliżony do aktorki Na dobre i na złe?

Popularna aktorka od wielu lat jest wierna włosom w kolorze blond, które perfekcyjnie podkreślają jej urodę, dodają naturalności i świeżości. Trzeba przyznać, że ten kolor włosów jest dla niej stworzony! Katarzyna Bujakiewicz: kolor włosów aktorki jest na wyciągnięcie ręki! 

Jaki kolor włosów ma Katarzyna Bujakiewicz?

Katarzyna Bujakiewicz ma włosy w kolorze jasnego blondu. Włosy aktorki to jej powód do dumy! Są długie, zdrowe i lśniące. Jest świetlisty, nie za ciepły, ale też nie za zimny, idealnie dopasowany do karnacji i koloru oczu gwiazdy. Wśród fryzjerów panuje powszechna opinia, że blondy są najbardziej wymagającymi kolorami włosów, a uzyskanie idealnego, wyważonego odcienia wymaga mnóstwo godzin pracy i zaangażowania.

Katarzyna Bujakiewicz: kolor włosów aktorki od lat budzi zachwyt

Slowiańska uroda Katarzyny Bujakiewicz od lat wzbudza zainteresowanie. Nie tylko błysk w oku i szczery uśmiech stanowią znaki charakterystyczne tej popularnej aktorki – jej fryzura również zyskała liczne grono wielbicielek! Jasny odcień blondu, pozbawiony żółtych, nienaturalnych refleksów jest obiektem pożądania wielu kobiet

Jeśli marzysz o włosach podobnych do Katarzyny Bujakiewicz, wybierz się do salonu, w którym pracują profesjonaliści. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji i regeneracji włosów twoje włosy zachowują blask mimo inwazyjnych zabiegów jak rozjaśnianie, dekoloryzacja czy modelowanie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna bujakiewic kolor włosów
instagram.com @k.bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz: kolor włosów aktorki od lat wzbudza zainteresowanie. Koloryzację można wykonać samodzielnie lub skorzystać z wiedzy i umiejętności doświadczonego stylisty fryzur.

katarzyna bujakiewicz
instagram.com @k.bujakiewicz

Aktorka od lat wierna jest włosom w kolorze blond. Zmienia odcienie i rodzaj cięcia, ale jedno jest pewne – zawsze wygląda zjawiskowo!

katarzyna bujakiewicz: kolor włosów
instagram.com @k.bujakiewicz

Urody, figury i klasy mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta!