Pandemia koronawirusa sprawiła, że Katarzyna Cerekwicka wylądowała na ,,bezrobociu”. Koncerty zostały wstrzymane, a promocje nowych płyt odbywają się jedynie w mediach społecznościowych. 40-letnia artystka była gościem programu Tok Szoł, gdzie podała, że obecnie nie ma co robić – Teraz nie mam po co się budzić – powiedziała Katarzynie Pakosińskiej, prowadzącej program.

Katarzyna Cerekwicka znajduje się na świeczniku od początku XXI wieku. Jej hity bardzo szybko zyskały rozgłos, a ona stała się jedną z najbardziej lubianych polskich artystek. Niestety podobnie jak inne gwiazdy mocno ucierpiała przez pandemię koronawirusa.

Katarzyna Cerekwicka dziś

Autorka takich hitów jak Na kolana, czy Bez Ciebie podzieliła los innych artystów i została dosłownie wyeliminowana z życia publicznego. Pandemia koronawirusa ich nie oszczędziła. Katarzyna Cerekwicka nie może koncertować, płyty promuje jedynie za pomocą social mediów.

Ostatnio piosenkarka pojawiła się w prowadzonym przez Wojciecha Jagielskiego i Katarzynę Pakosińską programie Tok Szoł, gdzie uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej codzienności w czasach pandemii. Niestety artystka nie ma łatwo. 8-miesięczna przerwa od koncertowania nie wychodzi jej na dobre.

– Jestem na bezrobociu, ponieważ chcę pracować, a nie mogę. To jest bardzo ciężkie dla osoby, która szczególnie przez ostatnie trzy lata żyła w takim pędzie: koncertowym, twórczym, bardzo intensywnym. Teraz tak naprawdę nie mam po co się budzić rano – powiedziała Katarzyna Cerekwicka w programie Tok Szoł.

Na tym nie koniec problemów piosenkarki. W rozmowie z Katarzyną Pakosińską przyznała, że wyprzedała już całą szafę. Wiązało się to z bardzo długim przebywaniem w domu i brakiem pracy. Do sprawy podeszła bardzo żartobliwie.

– Zanim zagram koncert, te ubrania wyjdą już z mody – wszystko wyprzedałam – zażartowała Katarzyna Cerekwicka.

Katarzyna Cerekwicka dalej spełnia się artystycznie

Pomimo ciężkiej sytuacji zawodowej Katarzyna Cerekwicka nie zamierza się poddawać. Piosenkarka spełnia się muzycznie i stara się na bieżąco być w kontakcie ze swoimi fanami.

– Staram się realizować, tak jak mogę. Na szczęście pojawiają się nowe rzeczy. Jest płyta, którą promuję za pośrednictwem mediów społecznościowych. Staram się dotrzeć do fanów. Ten krążek to jest takie moje dziecko, którym przyszło mi się cieszyć akurat w tych trudnych czasach – powiedziała piosenkarka.

Katarzyna Cerekwicka wielokrotnie zaskakiwała swoich fanów. Bardzo często decydowała się na zmianę swojego wyglądu. Największy szok przeżyli jej fani, kiedy do realizacji jednego z teledysków została ucharakteryzowana na starszą panią.

Mamy nadzieję, że sytuacja zarówno jej, jak i innych artystów zostanie ustabilizowana i już wkrótce będą mogli wrócić do koncertowania. O swojej ciężkiej sytuacji finansowej opowiedziała również m.in. aktorka Marzena Kipiel-Sztuka.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cerekwicka
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cerekwicka pojawiła się w programie Tok Szoł.

Katarzyna Cerekwicka
fot. TRICOLORS/East News

Artystka bardzo ucierpiała na pandemii i od 8-miesięcy pozostaje na ,,bezrobociu”.

Katarzyna Cerekwicka
fot. instagram.com/kasia_cere

Mimo ciężkiej sytuacji piosenkarka nie się nie poddaje. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułKobieta poszła do fryzjera i poznała płeć dziecka. Wszystko przez to, że jej włosy zmieniły kolor
Następny artykułMieszkańcy całego miasta nagle wyszli na ulicę. Postanowili zrobić prezent świąteczny swojemu kurierowi, który dostarcza paczki od 16 lat
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl