Katarzyna Cichopek publicznie odniosła się do odejścia byłej prowadzącej porannego programu TVP Pytanie na śniadanie. Aktorka od niedawna wskoczyła na miejsce Macademian Girl, która rozstała się ze śniadaniówką. Słowa Katarzyny były bardzo zaskakujące i wiele osób nie spodziewało się takiej reakcji.

Pytanie na śniadanie od niemal dwóch dekad zaprasza widzów TVP na wspólne spędzanie poranków. W tym czasie w programie pojawiało się mnóstwo nowych prowadzących. Całkiem niedawno w tej roli zadebiutowała Katarzyna Cichopek, która zastąpiła Macademian Girl. Aktorka postanowiła skomentować odejście blogerki modowej z programu.

Katarzyna Cichopek w nowej roli

Kilka dni temu włodarze programu Pytanie na śniadanie oficjalnie potwierdzili, że nowymi prowadzącymi zostaną Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Nowa para ma już za sobą debiut w nowej roli, o którym szeroko rozpisywały się media. Dla Katarzyny był to pierwszy raz w roli prowadzącej, natomiast Maciej występował już w programie w latach 2009 – 2011. Wielu ludzi nie mogło zrozumieć zmiany prowadzących.

Zastąpili oni Tamarę Gonzalez Pereę znaną jako Macademian Girl oraz Roberta El Gendy’ego. Poprzednia para pożegnała się ze śniadaniówką w drugiej połowie sierpnia, ujawniając powody rozstania. Niestety nie obeszło się bez nieporozumienia. Macademian Girl za pośrednictwem Instagrama wyjawiła, że nie chciała oddawać stacji TVP prowizji za Social Media. 

  1. Babcia Kiepska w młodości była nieziemsko piękną kobietą. Mężczyźni szaleli na jej punkcie
  2. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Diametralna zmiana dotycząca przyszłych lekarzy

Aktorka skomentowała odejście blogerki

Debiut Katarzyny został szeroko skomentowany przez widzów. Opinie były mocno kontrastowe. Nie zmienia to faktu, że aktorka bardzo się cieszy z nowej roli. Uważa, że jest to dla niej fantastyczne doświadczenie i dzieli się swoją radością z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pod postem ogłaszającym jej nową rolę pojawił się nawet komentarz Macademian Girl.

Katarzyna Cichopek postanowiła skomentować odejście byłej prowadzącej oraz jej rzekomego konfliktu z władzami TVP. Portal pudelek.pl podał informację, że aktorka udzieliła wywiadu dla serwisu plejada.pl. Jej stosunki z Tamarą, zostały nienaruszone:

– Wszystkim zmianom towarzyszą emocje, szczególnie kiedy w tak lubianym programie, jak Pytanie na śniadanie pojawiają się nowi prowadzący. Przykro mi, że z programem pożegnali się Tamara i Robert, było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Uwielbiam ich i uważam za cudowne i ciepłe osoby, życzę im powodzenia i trzymam mocno kciuki za ich wszystkie przyszłe projekty – powiedziała aktorka

Bez wątpienia Katarzyna jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Katarzyna Cichopek została nową prowadzącą programu Pytanie na śniadanie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tamara Gonzalez Perea ???? (@tamaragonzalezperea)

Był prowadząca Macademian Girl skomentowała swoje odejście z programu.

M jak miłość
Fot. instagram.com/p/B-FN4ykgUQb/

Aktorka jest bardzo zadowolona z nowej roli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata
  2. Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotu
  3. Pamiętacie Edwarda Żentarę? W dzień jego śmierci działy się wstrząsające rzeczy
  4. Dramat nastolatki, zaczęła zmieniać się w staruszkę. Jej ciało wygląda, jakby miała 80 lat, wszystko przez chorobę
  5. Podczas porodu lekarz nagle zaczął krzyczeć. Widok dziecka kompletnie go zmiażdżył, nie wiedział co robić
  6. Do szarlotki jak znalazł, tarte jabłka do słoików, smak lata całym rokiem

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułPrzez 3 lata swędziała ją noga. Kiedy poznała prawdę, rozpoczęła się walka z czasem
Następny artykułStało się, Zenek Martyniuk naprawdę dokonał niemożliwego. Trzymajcie się mocno
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl