Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to jedna z najbardziej uwielbianych par w polskim w show-biznesie. Tę dwójkę zazwyczaj widzimy z uśmiechami na twarzy, tym razem jednak nie jest im do śmiechu. Plotki zostały potwierdzone, para przeżywa ciężkie chwile. Czy uda im się przetrwać wspólnie kryzys?

Skutki panujące na świecie pandemii koronawirusa, odczuły duże firmy, przedsięwzięcia, a także osoby prywatne. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel również. Para zastanawia się, jakie będą losy ich szkoły tańca.s

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeżywają ciężkie chwile

Nie tak dawno Agnieszka Kaczorowska była zmuszona do zamknięcia swojej szkoły tańca. Tymczasem taneczna para zastanawia się, czy ich szkołę tańca również czeka taki los. Ta mocno ucierpiała na skutek panującej pandemii. 

– Walczą, by przetrwała. Zależy na tym zwłaszcza Marcinowi, dla którego jest ona jak trzecie dziecko. A Kasia go w tym wspiera całym sercem. Dokładają do niej każdy zarobiony grosz – zdradziła bliska znajoma pary, w rozmowie z Rewią.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Mowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć
  2. Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkoły
  3. Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel walczą o swoje

Para w show-biznesie funkcjonuje od wielu lat, dlatego ma świadomość tego, jak nie stabilna bywa praca. W związku, z czym po kwarantannie gwiazda serialu M jak miłość zajęła się reklamowaniem różnych produktów – ubrań, kosmetyków, jedzenia, a nawet hoteli, na swoich social mediach. Marcin Hakiel z kolei postawił na bogatą ofertę półkolonii tanecznych dla dzieci.

– Mieliśmy z Marcinem gorsze chwile, ale składaliśmy przysięgę małżeńską, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek – zdradziła aktorka dla portalu Plotek.pl.

Mamy nadzieję, że para wyjdzie na prostą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Cichopek
fot. facebook.com/Katarzyna Cichopek

Para mocno odczuła skutki koronawirusa.

katarzyna cichopek
instagram.com/katarzynacichopek/

Ci jednak nie poddają się.

Katarzyna Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek

I razem walczą o swoje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Chcą w Polsce zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Za wschodnią granicą podjęto niepokojącą decyzję
  3. Detektyw Krzysztof R. oskarżony o poważne przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności
  4. Współpracownik śmierdzi? One znały ten problem. Dzielą się swoimi rozwiązaniami
  5. TVN wydał oficjalne oświadczenie. Uwielbiany dziennikarz odchodzi ze stacji, Kinga Rusin zabrała głos
  6. Bliska koleżanka Kingi Dudy wyjawiła, jaka jest naprawdę, gdy nie ma w pobliżu kamer. Zaskoczenie?

źródło: pomponik.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.