Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek napisała do Marzeny Rogalskiej. ,,Marzenko kochana, życzę Ci powodzenia”
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 18.02.2021 10:42

Katarzyna Cichopek napisała do Marzeny Rogalskiej. ,,Marzenko kochana, życzę Ci powodzenia”

Katarzyna Cichopek
Piotr Molecki/East News & TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek zareagowała na odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. Niedawno, wraz z Maciejem Kurzajewskim, zaczęła prowadzić niektóre segmenty „Pytania na śniadanie”, gdzie mijała się z Rogalską. Postanowiła w kilku słowach ją pożegnać, ale jej wypowiedź nie wszystkim się spodobała. Oberwał też jej programowy partner.

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP wywołało spore kontrowersje. Prezenterka opuściła stację po 12 latach pracy. Nie uzasadniła w oświadczeniu, co stało za tą decyzją, tego można się tylko domyślać.

Katarzyna Cichopek skomentowała odejście Rogalskiej. Nie wszystkim się to spodobało

Odejście Marzeny Rogalskiej wywołało prawdziwą burzę. Dla wielu widzów był to sygnał, że być może w TVP szykuje się większa zmiana.

Część osób zaczęło sugerować możliwość odejścia innym gwiazdom „Pytania na śniadanie”. Pod niewinnym wpisem o siłowni Tomasza Kammela pojawiły się ponaglenia w decyzji i namowy do opuszczenia stacji.

Wielu prowadzących starało się zachować jednak zimną krew i w spokoju pożegnać koleżankę z długim stażem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dopiero niedawno zadebiutowali w telewizji śniadaniowej. Ich pierwsze kroki w programie nie zostały jednak zbyt ciepło przyjęte.

Mimo tego oboje nie stracili rezonu, starają się poprawiać swoje błędy (Kurzajewski z dużym doświadczeniem dziennikarskim chętnie pomaga mniej doświadczonej Cichopek) i przekonywać do siebie widzów.

Po odejściu Rogalskiej oboje zamieścili krótkie wpisy, żegnając koleżankę z redakcji. O ile Kurzajewski opublikował jedynie serduszko, to Cichopek zdobyła się na dłuższe pożegnanie.

Marzenko kochana, życzę Ci powodzenia, zawsze. Na pewno czeka na Ciebie kolejna wspaniała przygoda. Ściskam Cię i do zobaczenia gdzieś na szlaku… Sąsiadko – napisała.

Burza pod wpisami Kurzajewskiego i Cichopek. Widzowie mieli dość

Pod pożegnalnymi wpisami natychmiast pojawili się komentujący, którym nie spodobało się ani tak późne pożegnanie Rogalskiej (dopiero po paru dniach), ani to, że oboje prowadzący wciąż pracują dla telewizji publicznej.

Panie Macieju, lepiej późno niż wcale!!! – pisali komentujący.

Mam nadzieję, że Pan też o tym myśli…dodawali inni.

Czy możemy spodziewać się w najbliższym czasie fali odejść z TVP?