Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie coraz częściej znajduje się w centrum zainteresowania. Nie można się temu dziwić. Aktorka jest bardzo aktywna w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Dziś za pośrednictwem Instagrama ogłosiła bardzo radosną nowinę. Wszyscy Polacy gratulują jej oraz małżonkowi Marcinowi Hakielowi. W ich domu pojawiło się ogromne szczęście.

W życiu Katarzyny Cichopek dzieje się ostatnio tak wiele, że co chwila można ją spotkać w różnych portalach informacyjnych, czy plotkarskich. Gwiazda od wielu lat znajduje się na świeczniku, jednak teraz będzie jeszcze goręcej. Dzisiejszego ranka ogłosiła Polakom bardzo radosną nowinę. Posypały się wielkie gratulacje.

Katarzyna Cichopek podzieliła się z Polakami radosną nowiną

Dzisiejszy poranek dla fanów Katarzyny Cichopek, a przede wszystkim dla jej samej jest wyjątkowy. Aktorka bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, i co rusz zasypuje fanów nowinkami z jej życia zawodowego, ale też z prywatnego. Patrząc na wzrastającą ilość obserwujących artystkę na Instagramie, można wysnuć wniosek, że jej popularność wzrasta z dnia na dzień.

Życie zawodowe aktorki w ostatnim czasie obfite jest w liczne sukcesy. Całkiem niedawno objęła rolę prowadzącej w porannym programie Telewizji Polskiej Pytanie na Śniadanie, gdzie spisuje się całkiem nieźle. Chwilę później pojawiła się informacja, że gwiazda wraca na scenę teatru w najnowszym spektaklu pt. Przygoda z ogrodnikiem. Tym razem podzieliła się radosną informacją z życia prywatnego. Wszyscy gratulują aktorce i jej mężowi.

  1. Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy Polacy znają osoby z fotografii, poznajecie ich?
  2. Pozycja Jarosława Kaczyńskiego mocno zagrożona? Sondaż IBRIS nie pozostawia złudzeń, nie jest dobrze
  3. Wszystko zacznie się lada moment. Przestrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwem, pilne wieści z zachodu Polski

Co się wydarzyło w życiu prywatnym Katarzyny Cichopek?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą dzisiaj 12 rocznicę ślubu. Dziś rano aktorka na swoim Instagramie podzieliła się z fanami tą informacją. Wobec tego postanowiła przywołać wspomnienia sprzed ponad dekady i zamieściła fotografię, na której widnieje ona w sukni ślubnej wraz z mężem, podczas drogi poślubnej w samochodzie. Do tego dołączyła jeszcze jedno selfie.

W komentarzach natychmiastowo pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń kolejnych udanych lat małżeństwa. Fani nie szczędzili słów zachwytu, co na pewno ucieszyło aktorkę. Natomiast jej mąż Marcin Hakiel wczoraj zamieścił na swoim koncie na Instagramie fotografię sprzed 15 lat, pod którą napisał, że właśnie mija 15 rocznica ich związku. Jak widać, szczęście dopisuje Katarzynie nie tylko w życiu zawodowym, ale także w prywatnym.

Składamy gratulację i życzymy kolejnych wielu lat szczęścia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Cichopek
fot.instagram.com/katarzynacichopek/

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, którym ogłosiła, że dziś mija 12 rocznica jej ślubu z Marcinem Hakielem.

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/marcinhakiel/

Marcin Hakiel na swoim Instagramie zrobił dokładnie to samo.

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/marcinhakiel/

Marcin ogłosił także, że wczoraj minęło 15 lat, odkąd oficjalnie są razem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na miejscu mnóstwo policjantów i karetek, ludzie są wywożeni do szpitali. Tragiczne wydarzenia w centralnej Polsce
  2. Kiedyś wszyscy odwiedzali ich zoo, nagle Gucwińscy zapadli się pod ziemię. Smutne, co się z nimi dzieje
  3. Niedźwiedzie polarne mogą wyginąć w ciągu 80 lat. Wszystko w naszych rękach
  4. Porażające wiadomości z polskiej wsi. Znaleźli zwłoki, policja przekazała wstrząsające fakty
  5. „Familiada” świętuje 26 urodziny, oglądacie? Pamiętacie kultowe wpadki?
  6. Wsyp 1 przyprawę do kawy, a wydobędziesz wyjątkowy smak i wzmocnisz odporność. Dzięki niej zapomnisz o słodzeniu, idealna na jesienne poranki

Poprzedni artykułIza z ”Królowych życia” miała wypadek. Widok rozbitego auta poraża, rodzina jest wstrząśnięta
Następny artykułKto pamięta zimę stulecia? Elektryzujące zdjęcia z czasów PRL
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl