Katarzyna Cichopek na własnej skórze przekonała się, że praca prowadzącej program na żywo wiąże się ze sporym ryzykiem zawodowym i bywa dość nieprzewidywalna. Tym razem nikt nie spodziewał się, co wydarzy się na wizji TVP. Miliony Polaków zgromadzonych przed telewizorem nie wierzyło własnym oczom. Na aktorkę M jak miłość oddano mocz. 

Tego dnia w swojej karierze Katarzyna Cichopek z pewnością nie zapomni. Podczas sobotniego wydania programu Pytanie na śniadanie, prezenterka znalazła się w dość kłopotliwej sytuacji. Cała Polska zobaczyła, jak gwiazda została, dosłownie, obsikana.

Katarzyna Cichopek prowadzącą Pytanie na śniadanie

Katarzyna Cichopek na początku września zaliczyła swój debiut jako prowadząca porannego programu TVP Pytanie na śniadanie, a u boku słynnej gwiazdy M jak miłość, pojawił się nie kto inny jak Maciej Kurzajewski. 

Nowy duet zastąpił Tamarę Gonzalez Pereę, znaną jako Macademian Girl oraz Roberta El Gendy. Jak się okazało, prowadzący od tego czasu musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, jaki postawił przed nimi program na żywo. Nie mamy jednak wątpliwości, że sytuacji, która wydarzyła się podczas sobotniego wydania Pytania na śniadanie, Katarzyna Cichopek nie mogła przewidzieć. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia.

  1. Pamiętacie Ankę z „Rodziny zastępczej”? Niestety odeszła, wygląd jej grobu wywołuje morze łez
  2. Na cmentarzu zauważyła kartkę wiszącą na grobie. Podeszła bliżej i zamarła, natychmiast zaczęła uciekać
  3. Powraca 30-dniowy stan wyjątkowy. Obowiązywał już wiosną, doniesienia z europejskiego państwa

Katarzyna Cichopek obsikana na wizji

Co takiego wydarzyło się w sobotę? Otóż w sobotę Katarzyna Cichopek została obsikana na wizji i nie jest to bynajmniej żadna przenośnia. Cała Polska, która tego dnia zebrała się przed telewizorami, nieoczekiwanie zobaczyła, jak ktoś oddaje na prezenterkę mocz. Takiego widoku nikt się nie spodziewał, a reakcja gwiazdy powaliła na kolana. 

– Ja się nie gniewam. Jestem doświadczoną mamą, mam również psa, przeżyłam wszystko – powiedziała Katarzyna Cichopek, która przez chwilę była naprawdę przerażona. 

Jak się okazuje, praca w programie na żywo nie jest łatwa, a praca w programie na żywo ze zwierzętami to dopiero wyzwanie. Oczywiście tym kimś, kto oddał mocz na Katarzynę Cichopek, był nie kto inny jak słodki szczeniaczek, którego prezenterka trzymała na rękach. Jak widać, gwiazda ma do siebie ogromny dystans, którego możemy jedynie pogratulować.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna cichopek
Fot. Screenshot „Pytanie na śniadanie”, TVP

Katarzyna Cichopek podczas sobotniego wydania Pytania na śniadanie, zaskoczyła wszystkich.

katarzyna cichopek
Fot. Screenshot „Pytanie na śniadanie”, TVP

Prezenterka została obsikana przez psa.

katarzyna cichopek
Fot. Screenshot „Pytanie na śniadanie”, TVP

Na ratunek szybko pośpieszyła ekipa programu, która podała gwieździe chusteczkę. Następnie zaskoczona Katarzyna Cichopek szybko się przebrała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Spacer po lesie w czasie epidemii? Uwaga właściciele psów, TVP przekazało pilny komunikat, nie ma wątpliwości
  2. Minister nie wytrzymał, na antenie zwrócił się do Polaków. Chodzi o wyjazdy na 1 listopada
  3. Sylwester odwołany, już wszystko potwierdzone. W tym roku imprezy nie będzie, Polacy załamani
  4. Nagły zwrot w sprawie zakazu handlu w niedziele. Niespodziewane informacje właśnie obiegają całą Polskę
  5. Wiadomość z ostatniej chwili: będą nowe obostrzenia? Premier właśnie przekazał, kiedy zostaną ogłoszone
  6. Rząd wprowadzi nowe świadczenie na czas pandemii. Możliwe 100 proc. dodatku do pensji i pełna wypłata podczas kwarantanny

źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułCzy cmentarze na Wszystkich Świętych powinny zostać zamknięte? Rząd nie ma takich planów
Następny artykułPilna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia z samego rana. Polacy muszą się zastosować
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.