Katarzyna Cichopek pochwaliła się swoimi dziećmi. Gwiazda niezwykle rzadko publikuje zdjęcia z pociechami i chroni ich prywatności, ale tym razem zrobiła wyjątek. Rodzina właśnie odpoczywa w górach, a na profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie z wypadu na narty. Fani już wiedzą, do kogo podobny jest 10-letni syn aktorki i Marcina Hakiela.

Katarzyna Cichopek kocha góry i często spędza tam czas ze swoją rodziną. Tym razem cała czwórka tuż po świętach udała się na zasłużony odpoczynek. Gwiazda M jak miłość podzieliła się z internautami wyjątkowym zdjęciem, które zrobiło furorę w mediach społecznościowych.

Katarzyna Cichopek z mężem i dziećmi

Niecodzienna fotografia pojawiła się na Instagramie Katarzyny Cichopek i zachwyciła jej fanów. Dotąd aktorka nie publikowała tak prywatnych zdjęć, na których widoczna byłaby cała jej rodzina. Internauci natychmiast zauważyli, do kogo podobny jest jej 10-letni syn Adam.

-Po ustach i uśmiechu synuś chyba do taty podobny.

-Synek to cały tata.

6-letnia córka gwiazdy TVP nie jest tak dobrze widoczna na fotografii, ale i tak skradła serca obserwatorów. Katarzyna Cichopek jest bardzo dumna ze swoich pociech i spędza z nimi każdą wolną chwilę, nie tylko w święta.

Gdzie Katarzyna Cichopek poznała męża?

Katarzyna Cichopek poznała męża na planie drugiej edycji Tańca z Gwiazdami. Show emitowane było wtedy na antenie TVN, a Marcin Hakiel został jej partnerem i nauczycielem tańca. Para radziła sobie tak dobrze, że zajęła pierwsze miejsce. Szybko okazało się, że zgrany duet stanowią nie tylko na parkiecie.

Zakochani pobrali się 20 września 2008 roku, po trzech latach znajomości. Ślub miał miejsce w Zakopanem, dlatego do dziś chętnie tam wyjeżdżają. W 2009 roku po raz pierwszy zostali rodzicami, a ich córka Helena urodziła się 16 grudnia 2013 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KATARZYNA CICHOPEK
instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się rodzinnym zdjęciem.

Katarzyna Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Aktorka uwielbia rodzinne wypady.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Nie żyje wybitna Polka. Była słynną tancerką, zachwycała cały świat
  4. Rzucił kochankę i wrócił do żony. 9 miesięcy później kobieta przysłała mu bardzo dziwną pocztówkę
  5. Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Kilka minut wcześniej wysłała wiadomość powodującą ciarki na plecach
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.