Katarzyna Cichopek spędza kwarantannę razem ze swoją rodziną. Aktorka propaguje, jak wiele gwiazd w internecie, by zostać w domu i dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Ostatnio w swoich social mediach udostępniła zdjęcie razem ze swoją córką. Fani nie szczędzili komplementów: Istna mamusia – komentują.

Katarzyna Cichopek zawsze ukrywała twarze swoich dzieci. Ostatnio pierwszy raz udostępniła zdjęcie ze swoją córką. Jest bardzo podobna do swojej mamy.

Katarzyna Cichopek pokazała córkę

Córka aktorki ma już 6 lat. Do tej pory Katarzyna Cichopek starała się raczej nie udostępniać twarzy swoich dzieci. Tym razem postanowiła wstawić zdjęcie ze swoją rodziną. Choć dziewczynka ma na sobie czapkę i okulary przeciwsłoneczne i tak widać, że jest śliczna i podobna do swoich rodziców jak dwie krople wody. Pytanie, do kogo bardziej?

Fani spierają się w komentarzach o podobieństwo dziewczynki. Więcej komentarzy jest jednak za tym, że mała Helena przypomina swoją mamę. Jeden z komentarzy brzmi:

– Córka istna mamusia !, kolejny zaś: – Ale wasze dzieci są podobne do taty. Super rodzinka.

  1. Pilny alarm sanepidu do starszych ludzi. Przez popularny nawyk sprowadzają zagrożenie na siebie i innych
  2. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna
  3. Był wysportowany, zdrowy, nigdy nie palił. Nie żyje bardzo młody mężczyzna, kilka dni wcześniej został ojcem

Katarzyna Cichopek rodzina

Katarzyna Cichopek: rodzina jest dla niej najważniejsza. Ze swoim mężem Marcinem Hakielem pobrała się w 2008 roku, niedługo po ich wspólnym sukcesie w pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami. Ich związek, który narodził się, podczas programu był uważany za tani chwyt marketingowy. Tymczasem para jest ze sobą ponad 10 lat i mają dwoje dzieci: 6-letnią Helenę i 11-letniego Adama.

Córka Katarzyny Cichopek jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Mama dba o to, by media niewiele wiedziały na temat jej dzieci. Helena pojawia się na zdjęciach rzadko, jednak ostatnio, w trakcie kwarantanny, aktorka udostępnia częściej zdjęcia czy relacje ze swoją rodziną. Zdjęcie z córeczką propaguje platformę taneczną, którą Katarzyna Cichopek założyła z Marcinem Hakielem, by podczas kwarantanny uczyć swoich fanów tańca towarzyskiego. Inicjatywa popiera zostanie w domu podczas kwarantanny i jest propozycją na spędzanie czasu w domu w kreatywny i owocny sposób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna cichopek
instagram.com/ katarzynacichopek

Córka Hakielów otrzymała mnóstwo komplementów od fanów swojej mamy.

dzieci
instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek podczas kwarantanny spędza cały swój czas z rodziną. Swoją pozytywną energią stara się zarazić wszystkich swoich fanów.

katarzyna cichopek
instagram.com/katarzynacichopek

-Udźwigniesz tyle miłości? – żartobliwie komentuje to zdjęcie fanka Kasi na Instagramie. Faktycznie, rodzina aktorki aż tętni miłością i radością.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pożar domu letniskowego, strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. Sprawą zajmie się prokuratura
  2. Genialna zabawa Martyny Wojciechowskiej. Internauci wygrali, szczęka opada do samej ziemi
  3. Chleb z garnka jest mięciutki w środku i ma chrupiącą skórkę. Udaje się zawsze, a nie wymaga wiele pracy, mamy przepis
  4. Toksyczny związek. 6 oznak, że powinnaś go zostawić, bardzo trudno je dostrzec
  5. Każdy z nas codziennie naraża swój wzrok. Przez jeden błąd niszczymy swoje oczy
  6. Skrajna nieodpowiedzialność, urządzili chrzciny na 20 osób. Zostali surowo ukarani wysokim mandatem

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułZauważyłeś małą plamkę? Nie lekceważ jej, może doprowadzić do nowotworu wątroby
Następny artykułW Hiszpanii rozgrywa się dramat. Informacje o liczbie zmarłych w ciągu jednej doby są porażające
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl