Katarzyna Cichopek: brat aktorki to paparazzi? Gdy dziesięć lat temu gwiazda serialu M jak miłość wypowiadała sakramentalne tak, stroniła od mediów, licząc na przybycie najbliższych. Wśród nich był jej brat, który na co dzień zajmuje się fotografowaniem. Super Express i inne tabloidy wielokrotnie oskarżały brata gwiazdy o sprzedawanie zdjęć swojej siostry mediom.  Kasia Cichopek zawsze stawała w obronie swojego brata. Czym obecnie zajmuje się Jakub Cichopek?

Gdy gwiazda TVP2 zdecydowała się na upublicznienie sesji, wykonaną przez rodzonego brata, świat dowiedział się nie tylko o jego istnieniu, ale również wielkim talencie! Piękne kadry wychwytywały naturalność aktorki i piękno koni, na których pozowała. Widać, że brat gwiazdy ma do tego oko!  

Brat Katarzyny Cichopek jest paparazzi? 

Kilka lat temu portale społecznościowe rozpisywały się na temat zawodu Jacka Cichopka. Jak podaje portal pomponik.pl, w 2009 roku brat gwiazdy utrzymywał się właśnie z fotografowania rozpoznawalnych gwiazd – chociażby własnej siostry. Zawód ten polega na wykonywaniu poszczególnych kadrów z codzienności znanych osób, które następnie trafiają do gazet czy serwisów.

Katarzyna Cichopek: brat gwiazdy jest utalentowanym artystą 

O tym, że Jacek Cichopek jest niezwykle utalentowanym mężczyzną nie trzeba przekonywać tych, którzy rzeczywiście mierzyli się z jego pracami. Wyżej wspomniana sesja z końmi z 2016 roku jest najlepszym dowodem na to twierdzenie. Czy jednak starszy brat aktorki zajmuje się tylko wykonywaniem zdjęć naturze? Jak się okazuje, jest dziś bardzo cenionym fotografem ślubnym! 

Katarzyna Cichopek: brat gwiazdy z racji na swój zawód został zaproszony na ślub Hakielów w Zakopanem. Choć paparazzi nie zostali zaproszeni na to formalne wydarzenie, Jacek Cichopek mógł liczyć na udział w uroczystości. Obecnie brat Katarzyny Cichopek prowadzi własną działalność, która opiera się na uwiecznianiu ślubów. Jego prace można podziwiać na stronie internetowej, którą sygnuje własnym nazwiskiem!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Katarzyna Cichopek: brat
Fot.: katarzynacichopek/ Instagram 

Znana i lubiana gwiazda serialu M jak miłość ma również starszego brata! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRoksana Węgiel o toksycznej relacji: „Trzeba w pewnym momencie powiedzieć stop”. Szczere wyznanie młodej gwiazdy
Następny artykułMbrother zmarł na straszną chorobę. Słynny polski dj miał 36 lat
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.