Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cichopek pokazała ciążowy brzuszek. Internauci: „Żebyś poroniła, s***!”
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 15.05.2018 12:29

Cichopek pokazała ciążowy brzuszek. Internauci: „Żebyś poroniła, s***!”

Katarzyna Cichopek
https://www.instagram.com/katarzynacichopek/?hl=pl

Katarzyna Cichopek, a właściwie jej bohaterka odgrywana w popularnym serialu, jest w ciąży! Okazuje się, że Kinga Duńska będzie w stanie błogosławionym. Nie wszystkim jednak spodobało się zdjęcie opublikowane przez Cichopek. 

Fala hejtu to nic nowego w polskim internecie. Gwiazdy bardzo często spotykają się z krytycznymi a czasem nienawistnymi komentarzami na swój temat. Z nieustannymi obelgami spotyka się Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska. Do grona gwiazd, na które spada hejt, dołączyła Katarzyna Cichopek. To, co pokazała na swoim Instagramie przeraża.

Katarzyna Cichopek pozuje z ciążowym brzuszkiem

Cichopek na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym prezentuje ciążowy brzuszek. Fakt serialowej ciąży wzbudził ogromną radość. Fani serialu najwyraźniej mocno wyczekiwali ciąży Kingi Zduńskiej i zamieszczone zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Z pewnością, fani popularnej aktorki byliby bardziej szczęśliwi, gdyby okazało się, że Katarzyna Cichopek w życiu prywatnym spodziewa się kolejnego dziecka. Tak czy inaczej, fakt serialowej ciąży również wzbudził ogromną radość. Jak się okazuje nie u wszystkich.

Nikt nie mógł się spodziewać, że tak obrzydliwy hejt znajdzie się pod zdjęciem Kasi Cichopek. Popularna aktorka dostała obrzydliwe komentarze i zupełnie nic ich nie usprawiedliwia. Cichopek nie pozostawiła ich jednak bez odpowiedzi. Zrobiła zdjęcie i podpisała je hashtagiem #STOPHEJTEROM.

– Żebyś poroniła, s***!

– Żeby twój bachor urodził się martwy!

Cichopek ciąża

Internetowy hejt to nic nowego

Kilka miesięcy temu z obrzydliwym hejtem spotkał się Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch. Upublicznili oni szokujące komentarze, które padły pod adresem jej córki.

Oto Julia Sara Kowalczyk. Życzy naszej rocznej córeczce śmierci na AIDS (nie umie nawet poprawnie napisać nazwy). Macie kontakt do jej rodziców? Przydałby się też prawnik, żeby ściągnąć w sądzie – napisali aktorzy.

Głos w tej sprawie zabrała również znana dziennikarka, Karolina Korwin-Piotrowska.

 -To nie jest tak, że to że jesteś znany czyni cię kubłem, do którego każdy może s*ać – powiedziała dziennikarka.

Co uważacie na temat internetowych hejterów? Myślicie, że robią to dla zabawy? A może rzeczywiście są przepełnieni nienawiścią?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn gwiazdora disco polo trafił do aresztu! „Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę”
  2. Kasia Warnke OSTRO o polskim show-biznesie. „Pogarda ze strony środowiska”
  3. NOWY SERIAL TVN! W roli głównej Agata Kulesza. Kto jeszcze? Same gorące nazwiska
  4. Irena Santor trafiła do szpitala!