Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli jeden z najsłynniejszych duetów w polskim show-biznesie. Odkąd media obiegło oświadczenie na temat ich rozstania, byli partnerzy stanęli w zupełnie nowej, niełatwej rzeczywistości. Teraz aktorka opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie. Wyznała, że jest w nim wielka miłość.

Zarówno Marcin Hakiel, jak i Katarzyna Cichopek mają za sobą trudne chwile. O ile jednak tancerz wyraźnie czuł potrzebę dzielenia się z fanami tym, co się u niego dzieje, o tyle jego była partnerka przez bardzo długi czas milczała na temat rozstania.

Dopiero teraz zaczęła mówić o ich obecnej relacji oraz ujawniać, jak wygląda jej życie w obliczu rozwodu. W szczerych rozmowach nie ukrywała, że obecnie jej kontakty z tancerzem ograniczają się do kwestii opieki nad dziećmi, jednak przyznała, że darzy (wkrótce) byłego męża szacunkiem.

Katarzyna Cichopek szczerze o swoim życiu i miłości. Każdego dnia przepełnia ją szczęście

– Nie mamy relacji. Nas związek się zakończył. Oczywiście mamy dzieci, zawsze będziemy wspólnie je wychowywać i kontaktujemy się w sprawach dzieci – zdradziła aktorka podczas wywiadu z „Jastrząb Post”.

Dodała jednak, że oboje starali się maksymalnie ograniczyć przykre doświadczenia u dzieci. Katarzyna Cichopek chce pamiętać tylko te dobre chwile ze swojego 17-letniego związku i nie zamierza mówić źle o byłym partnerze.

Teraz gwiazda odbyła także szczerą rozmowę z „Super Expressem”, w której po raz pierwszy ujawniła, jak obecnie wygląda jej życie oraz odniosła się do licznych wypowiedzi Hakiela na temat rozstania. Mimo wspólnego postanowienia o zachowaniu prywatności stwierdziła, że nie ma do niego żalu.

– Każde z nas jest dorosłe i każde z nas postępuje według własnych odczuć i jest odpowiedzialne za swoje decyzje. Ja mogę mówić tylko o sobie. Absolutnie nie zamierzam ani komentować, ani tym bardziej mówić źle o Marcinie z szacunku do siedemnastu wspólnie przeżytych lat i przede wszystkim z szacunku dla naszych dzieci. Zawsze będziemy je wspólnie wychowywać, bo oboje jesteśmy ich rodzicami i dobro Adasia i Helenki jest dla mnie absolutnym priorytetem – mówiła.

Aktorka odpowiedziała także na pytanie o życie uczuciowe. Już wcześniej, w wywiadzie dla „Jastrząb Post” podkreślała, że jej relacja z Maciejem Kurzajewskim jest tylko i wyłącznie zawodowa. Tymczasem jej codzienność jest pełna miłości.

Ja się cieszę miłością każdego dnia ze swoimi dziećmi… One są dla mnie absolutnym priorytetem i na nich się skupiam, a także na swojej pracy zawodowej – wyznała.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl