Katarzyna Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewski tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ich losami interesują się nie tylko media, ale również ogromna ilość fanów, która bacznie obserwuje każdy ich ruch. Ku zdziwieniu wielu, zaczęły pojawiać się doniesienia o rzekomych problemach w związku. Powód jest zaskakujący.

W życiu bywa różnie, a każdy związek ma swoje wzloty i upadki. Jak jest w przypadku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? Otóż w mediach pojawiła się rzekoma przyczyna niezgody kochanków.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie przestają wzbudzać zainteresowania

Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek swoimi życiowymi decyzjami sprawiła, że jej losami zaczęły interesować się tysiące osób. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od poinformowania o rozstaniu z wieloletnim mężem – Marcinem Hakielem.

Niedługo później pojawiły się plotki związane z romansem z Maciejem Kurzajewskim. Para kazała nam czekać kilka miesięcy na oficjalnie potwierdzenie doniesień. Wówczas okazało się, że spekulacje mediów były słuszne.

Po oficjalnym potwierdzeniu związku wciąż nie milkną kolejne fakty, jak i plotki związane z życiem zakochanych. Jedna z ostatnich skupiła się na rzekomych problemach w związku.

Katarzyna Cichopek ma martwić się o swojego ukochanego

Maciej Kurzajewski od lat związany jest ze sportem. Mowa nie tylko o działalności dziennikarskiej, ale również sam regularnie uprawia aktywność fizyczną. Uwielbia biegać, a jego treningi przełożyły się na realne osiągnięcia.

Warto wspomnieć, że Maciej Kurzajewski w tym roku po raz kolejny wziął udział w maratonie, mającym miejsce w Nowym Jorku. Swoimi sportowymi osiągnięciami ochoczo chwali się w sieci, jednak jak donosi magazyn „Na Żywo”, Katarzyna Cichopek ma martwić się o swojego ukochanego.

Kasia bardzo martwi się o Maćka i zamierza porozmawiać z nim o swoich bolączkach […] Kasia drży o zdrowie ukochanego. […] Jej partner nie zamierza zwalniać tempa i już myśli o kolejnym triathlonie — dowiadujemy się z magazynu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: Na Żywo