Katarzyna Cichopek i Anna Mucha poznały się wiele lat temu na planie popularnego serialu M jak Miłość. Gdy zaczynały pracę w serialu, nie miały pojęcia, że ich serialowa przygoda potrwa wiele lat! W serialu grają przyjaciółki, a czy darzą się równie wielką sympatią w prawdziwym życiu?

Przyjaźń w serialu M jak miłość często jest wystawiana na próbę. Wieloktornie doświadczyłą tego serialowa Kinga Zduńska (w tej roli Katarzyna Cichopek) i Magda Marszałek, w której rolę wciela się Anna Mucha). Mimo wielu trudności na drodze, panie wciąż trzymają się razem. A jak wygląda w rzeczywistości, gdy pada ostatni klaps na planie zdjęciowym, a światła gasną? Przekonajmy się. 

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha poznały się na planie serialu M jak miłość

Od wielu lat możemy podziwiać Katarzynę Cichopek i Annę Muchę w serialu M jak miłość. Gdy zaczynały pracę na planie, były jeszcze nastolatkami. Dziś są żonami i matkami, ale nie zrezygnowały z rozwoju kariery aktorskiej. Serialowa Kinga Zduńska i Magda od lat się przyjaźnią. Jak wygląda relacja aktorek w rzeczywistości? Czy są tak samo blisko związane poza planem serialu? 

Przyjaciółki czy rywalki?

Jeszcze kilka lat temu obie panie były ze sobą blisko związane. Dzisiaj w przypływie obowiązków zawodowych i rodzinnych ich drogi się rozeszły, ale nadal pozostają w dobrej relacji. Wskazują na to słowa Anny Muchy:

– Dużo się u nas pozmieniało. Dojrzałyśmy, ale okazało się, że wciąż bardzo miło spędzamy ze sobą czas. Mamy dobry kontakt prywatnie, co odzwierciedla się na ekranie — zdradziła Mucha w rozmowie z Super Expressem.

Panie od wielu lat spotykają się na planie zdjęciowym serialu. Nic dziwnego, że przez te lata wywiązała się między nimi koleżeńska relacja. Anna Mucha nie szczędziła ciepłych słów pod adresem koleżanki po fachu:

– Cieszy mnie, że przez te wszystkie lata jesteśmy wobec siebie lojalne. Jeśli czytasz w mediach wiadomość, w której przyjaciółka czy przyjaciel powiedzieli coś na mój temat, to wiem, że nie zrobiła tego Kaśka — zapewniła aktorka na łamach Super Expressu.

Katarzyna Cichopek ma nieco chłodniejszy obraz ich relacji. Co powiedziała na temat ich rzekomej przyjaźni? 

– Trudno to nazwać przyjaźnią, raczej jest to znajomość z Anią. Nie doradzamy sobie też w sprawie dzieci — zapewniła Cichopek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna cichopek
instagram.com @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha od lat spotykają się na planie serialu M jak miłość

katarzyna cichopek
instagram.com @katarzynacichopek

Panie możemy podziwiać również w teatrze. 

katarzyna cichopek
instagram.com @katarzynacichopek

Oglądacie serial M jak miłość?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWłaściciel zmarł, a zwierzak postanowił się pożegnać. Jego zachowanie przy trumnie rozdziera serce
Następny artykułDorota Szelągowska w młodzieżowym wydaniu. Styl lat 90. jej służy?