Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski gwiazdami TikToka TVP. Uwagę zwracają ich buty
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.02.2022 13:11

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski gwiazdami TikToka TVP. Uwagę zwracają ich buty

fot. materiały prasowe

Popularny duet prowadzących „Pytanie na śniadanie”, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nagrali ostatnio filmik na popularnym serwisie TikTok. Internauci szybko zauważyli wpadkę aktorki. Gwiazda „M jak Miłość” musiała zmierzyć się z krytyką.

Katarzyna Cichopek dołączyła do grupy gospodarzy porannego programu „Pytanie na śniadanie” w 2020 roku. Tworząc parę z Maciejem Kurzajewskim, wkroczyła w zupełnie nową rolę. Uwielbiana Kinga z „M jak Miłość” zaczynała nową przygodę z masą wpadek. Z biegiem czasu jednak Katarzyna Cichopek dostosowała się do nowych obowiązków, a widzowie śniadaniówki obdarzyli ją ogromną sympatią.

Aby zwiększyć popularność porannego programu „Pytanie na śniadanie”, gospodarze często nagrywają zabawne filmiki za pośrednictwem TikToka. Tym razem duet, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, zaskoczyli internatów swoim wideo.

Katarzyna Cichopek skrytykowana przez internautów

Wpadki na antenie programu prowadzonego na żywo zdarzają się każdemu. Jest to nierozłączna część audycji prowadzonych w czasie realnym. Małej pomyłki nie udało się jednak ominąć Katarzynie Cichopek podczas nagrywania filmiku poza anteną.

Współprowadząca „Pytanie na śniadanie”, Katarzyna Cichopek, pojawiła się w zjawiskowej sukience. Jednak to jej za duże buty przyciągnęły nieprzychylny wzrok internautów. Użytkownicy TikToka szybko wytknęli jej modową wpadkę.

@badzmyrazem.tvpA Wy ile znacie?

♬ dźwięk oryginalny – pytanienasniadanie

Taneczne ruchy Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek nie przykuły wystarczająco uwagi internautów. Widzowie byli bezwzględni wobec nie do końca dobrze dobranego stroju gospodyni „Pytania na śniadanie”.

Chyba wszyscy zauważyli te za duże buty, dlaczego je założyła? – zastanawia się internautka.

Kurzajewski też ma za duże buty, ale aż tak nie odznaczają się, a u Cichopek to tragedia — zauważył fan Pytania na śniadanie.

Biedactwo, TVP załatwiło jej buty z wypożyczalni — skomentowano stylizację Katarzyny Cichopek.

Wyszło aż tak źle?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Izabella Krzan nagle zaczęła wołać o pomoc w „Pytaniu na śniadanie”. Nieoczekiwane sceny
    2. Przykre informacje o 76-letniej Maryli Rodowicz. Wyszła na jaw smutna prawda o problemach
    3. Sylwia Bomba ze łzami w oczach zaczęła mówić o córce. Nie mogła opanować emocji po tym, co się stało