Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przekazali komunikat na temat zmian w śniadaniówce TVP. Wszyscy fani programu „Pytanie na śniadanie” mają niemałe powody do radości. Show przenosi się ze studia do ogrodu.

Prowadząca śniadaniówkę zamieściła specjalny post na swoich social mediach, w którym poinformowała o niespodziewanej zmianie na planie programu. Od teraz dziennikarze nadają z letniego studia TVP.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłaszają zmiany w „Pytaniu na śniadanie” 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jednym z najpopularniejszych duetów prowadzących program „Pytanie na śniadanie”. Fani od razu zauważyli, że prezenterzy świetnie się ze sobą dogadują i tym samym tworzą pozytywną atmosferę podczas porannego show. Ich więź była na tyle bliska, że gwiazdy stały się ofiarami plotek na temat ich rzekomego romansu, a także uczestniczyli w głośnej aferze podsłuchowej.

Niedawno na oficjalnym profilu programu „Pytanie na śniadanie” na TikToku opublikowano specjalne nagranie, w którym pojawili się prowadzący show. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w zabawny sposób przekazali wesołe wieści — prezenterzy śniadaniówki będą od teraz nadawać z letniego studia TVP.

@pytanienasniadanie Już niedługo wrócą upalne dni i ogródek #pns ♬ hahahahahaha – kalyan sunuwar

 

Co więcej, Katarzyna Cichopek zamieściła na swoim profilu na Instagramie oficjalny komunikat, w którym zaprosiła wszystkich telewidzów do nowego letniego studia „Pytanie na Śniadanie”, z którego od tej pory będzie nadawany program. Jak zdradziła aktorka, od dawna nie mogła doczekać się takiej zmiany.

Na profilu prowadzącej pojawiła się specjalna fotografia, na której pozuje ona wraz z Maciejem Kurzajewskim oraz inne prezenterkami, znanymi z show, między innymi Idą Nowakowską, Małgorzatą Tomaszewską, Izabellą Krzan oraz Małgorzatą Opczkowską. 

Kochani, serdecznie zapraszamy do naszego letniego, plenerowego studia @pytanienasniadanie. Czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością. Z tej okazji powstał również letni spot. Kulisy powstawania wrzuciłam w story. Rzućcie okiem i bądźcie z nami napisała Katarzyna Cichopek na swoim profilu na Instagramie.

Pytanie na Śniadanie
kadr z programu „Pytanie na Śniadanie”

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”