Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zabrali głos ws. małżeństwa. „To jest taka chemia nieodgadniona”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.05.2022 22:54

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zabrali głos ws. małżeństwa. „To jest taka chemia nieodgadniona”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. tiktok.com/@pytanienasniadanie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzą razem program „Pytanie na śniadanie” od 2020 roku. O ich relacji narosło wiele plotek i domysłów. Jakiś czas temu para prezenterów wypowiedziała się na temat małżeństwa.

Para prezenterów stworzyła energiczny, pozytywny duet w śniadaniówce Telewizji Polskiej. Widać, że razem bawią się świetnie i dobrze rozumieją. Co myślą o małżeństwie?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o małżeństwie

Nie cichną plotki na temat rzekomego romansu, jaki miał nawiązać się między parą dziennikarzy. W kwietniu magazyn „Rewia” dolał oliwy do ognia, donosząc, że aktorka miała być widziana w pobliżu domu swojego kolegi z planu.

Kasia i Maciej znają się zresztą jeszcze z czasów przed wspólną pracą w „Pytaniu na śniadanie” (więcej TUTAJ). Widać, że naprawdę dobrze się rozumieją i potrafią wspólnie udźwignąć na antenie każdy temat – od poważnych po zabawne.

Pozytywną energią chętnie dzielą się z fanami. Niedawno sieć obiegło nagranie, na którym wspólnie dokazują na wizji (więcej TUTAJ). Już wtedy fani programu domagali się odpowiedzi na temat dzielącej ich relacji.

Para przedstawiła ciekawe podejście do związków na filmie, jaki w 2021 roku zamieszczono na profilu „Pytania na śniadanie” w serwisie TikTok.

Na nagraniu Kasia i Maciej, używając programu, losującego pytania, podjęli się odpowiedzi na następujące: „Jaki jest skład chemiczny małżeństwa”?

To jest taka chemia – nieodgadniona, słuchajcie, przez nikogo – powiedziała Kasia.

Mało zasad, dużo kwasów – zażartował ze śmiechem Kurzajewski.

Jak myślicie, czy ich słowa były prorocze?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?