O ile Marcin Hakiel w ostatnich tygodniach uzewnętrzniał swoje emocje bardzo często, o tyle Katarzyna Cichopek skąpiła informacji o jej życiu prywatnym. Wreszcie przerwała milczenie i udzieliła pierwszych, szczerych wywiadów.

Aktorka opowiedziała, jak po rozstaniu rodziców czują się ich dzieci, a także ona sama po niesławnych wypowiedziach jej byłego partnera w prasie. Wyznała też, co naprawdę łączy ją z Maciejem Kurzajewskim.

Katarzyna Cichopek o dzieciach i Macieju Kurzajewskim

W rozmowie z portalem Jastrząb Post gwiazda opowiedziała, jak czują się obecnie jej dzieci. Okazuje się, że wykazały się ogromną dojrzałością emocjonalną.

Staraliśmy się to przeprowadzić w taki sposób, żeby jak najbardziej zminimalizować ich przykre emocje. Mają miłość z dwóch stron, z obu stron – wyznała, dodając jak bardzo wdzięczna jest Hakielowi za to, co robi dla ich pociech.

Cichopek stara się chronić dzieci przed zainteresowaniem mediów, i tłumaczy, że muszą po prostu przetrwać ten trudny moment. „To jest rudny egzamin dla całej naszej rodziny, ale wierzę głęboko w to, że go zdamy” wyjaśnia.

Same dzieci starają się wspierać mamę. „Oni mnie przytulają i cały czas mówią: Mama uśmiechaj się, będzie cudownie i w ogóle do przodu”.

Dodała też, że wraz z zakończeniem związku nie ma już żadnych relacji z byłym partnerem. Łączą ich jedynie dzieci, a kontakt ograniczony jest do ustalania spraw dotyczących Adama i Helenki. W rozmowie z portalem Plotek wyznała z kolei, że nie oglądała wywiadu z Marcinem w programie „Miasto Kobiet”.

Absolutnie nie będę komentowała, co się wydarzyło między nami. Również nie będę źle o nim mówiła z szacunku do tego, co przeżyliśmy wspólnie i z szacunku do naszych dzieci – ogłosiła zdecydowanie.

Cichopek wyznała też wreszcie, co łączy ją z Maciejem Kurzajewskim:

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić „Pytanie na śniadanie” i kolejne projekty, które przed nami – zaznaczyła.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Jastrząb Post, Plotek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?