Katarzyna Cichopek ogłasza: „Idzie nowe”. Gwiazda TVP zrobiła wrażenie w odważnej stylizacji

Katarzyna Cichopek

Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek zamieściła na swoim profilu na Instagramie nagranie z planu nowej produkcji Telewizji Polskiej. Fani są zachwyceni piękną kreacją aktorki.

Prowadząca show „Pytanie na śniadanie” ma za sobą naprawdę ciężki okres, związany z rozstaniem z wieloletnim partnerem — Marcinem Hakielem. Teraz gwiazda zaskoczyła fanów swoim promiennym wyglądem i nietuzinkową kreacją.

Katarzyna Cichopek na planie nowej produkcji TVP

Aktorka znana między innymi z serialu „M jak Miłość” stała się ostatnio niesamowicie aktywna w świecie social mediów. Mimo zakończenia 17-letniego małżeństwa z Marcinem Hakielem oraz głośnej afery podsłuchowej, której padła ofiarą, prezenterka nie traci pogody ducha i uśmiechu. Teraz Katarzyna Cichopek zaskoczyła fanów nagraniami, które pojawiły się na jej InstaStory.

Prowadząca „Pytanie na śniadanie” pochwaliła się filmikami z planu najnowszej produkcji Telewizji Polskiej. Gwiazda pozuje na plaży ubrana w zachwycającą kreację. Katarzyna Cichopek ma na sobie długi kombinezon w kolorze butelkowej zieleni. Uwagę zwraca zwłaszcza odważny dekolt, jaki posiada założona przez nią stylizacja.

Co ciekawe, aktorka pozuje na mieszczącym się na plaży planie wraz z innym prezenterem — Tomaszem Kammelem oraz członkami zespołu Pectus. Fani zastanawiają się, jaki nowy projekt szykuje dla nich prezenterka.

Zobacz zdjęcia:

Instagram/katarzynacichopek
Instagram/katarzynacichopek
Instagram/katarzynacichopek
Instagram/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”

 

Martyna Pałka: