Nie ma wątpliwości, że Katarzyna Cichopek przechodziła ostatnio trudny okres. Męczył ją bowiem medialny szum związany z rozstaniem z Marcinem Hakielem, a na domiar złego okazało się, że była też podsłuchiwana. W międzyczasie trapił ją jeszcze uraz ręki.

Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że jest dużo lepiej. Stwierdziła tak zresztą sama zainteresowana za pośrednictwem Instagrama, na którego wrzuciła nagranie ze znanym wszystkim aktorem. Co robili?

Czym zachwyca się Katarzyna Cichopek?

Wspomnianym wyżej aktorem jest Marcin Mroczek, z którym Kasia zna się już przecież od dwóch dekad. Obydwoje odgrywają szczęśliwe małżeństwo Zduńskich w serialu „M jak miłość”. Właśnie z planu tej produkcji pochodzi nagranie aktorki, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych.

– Jest idealnie — zaczyna wideo Cichopek.

Czym więc tak się zachwyca? Przede wszystkim pogodą. Wraz z Marcinem kręciła bowiem sceny plenerowe, a piękna, ciepła, momentami wręcz upalna aura bardzo dobrze nastrajała ją do pracy. Nie jest bowiem tajemnicą fakt, że aktorka uwielbia gorące klimaty, co zresztą udowadniają jej kierunki wakacyjne.

Gdy tylko ma czas gdzieś wylecieć, zwykle decyduje się na dosłownie rajskie lokacje. Na święta wielkanocne wybrała się na Malediwy, a wcześniej była na przykład na Dominikanie. Można spodziewać się, że gdy tylko u nas zrobi się nieco chłodniej, znów wyskoczy w podobne miejsce.

Warto zaznaczyć, że akurat teraz Kasi dobrze pracowało się w upale, ale jeszcze kilkanaście temu wcale tak nie było. Gdy przyszły do nas pierwsze fale wyjątkowo ciepłej pogody, aktorom „M jak miłość” przyszło dogrywać wątek, który rozpoczął się na początku maja. Wówczas było dużo chłodniej i wszyscy pracowali w bluzach. Przy dogrywkach, by zachować logikę w fabule, również musieli się tak ubrać, pomimo upału sięgającego aż 30 stopni. Aktorka zażartowała wtedy, że pracuje dosłownie w pocie czoła.

Zobacz zdjęcie:

Katarzyna Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek zdradziła swój sposób na świetny wygląd i wspaniałą figurę. Ma jeden trik
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?